KUMAŞTAN POFUDUK KEDİ YASTIK ŞABLONU

Kumaştan pofuduk kedi yastık şablonu arayanlar için paylaştığım bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Bende evde köpek veya kedi besleseydim inanın bu güzel çalışmayı yapmak için can atardım.

Kedi besleyenler veya köpek besleyenler için satılan bu tür yastık yatak çalışmalarının pahalı olduğunu duymuştum. Bu bakımdan işinize yarar diye paylaşmak istedim.

Kumaştan bu tür çalışmalar yaparak evde arkadaşlık yaptığımız ve baktığımız hayvanların konforlu yaşamalarını sağlamış oluruz.

Evde kedi veya köpek besleyenler bu tür kumaştan yastık yatak yapmak için çalışmadan yararlanabilirler. Aynısını yaptırabilirler veya kendileri yapabilirler. Kolay gelsin.

source

kumastan-pofuduk-kedi-yastik-sablonu

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Ben Hazal, 19 yaşındayım. Okuyorum ve bu sitede editörlük yapıyorum. Sizlere bulduğum güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmalarının resimli anlatımlarını sunuyorum. Aralarında benim de yapmaya çalıştıklarım var. Umarım beğenirsiniz. Beğendiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KUMAŞTAN POFUDUK KEDİ YASTIK ŞABLONU için yorumda bulun

    KUMAŞTAN POFUDUK KEDİ YASTIK ŞABLONU için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KUMAŞTAN POFUDUK KEDİ YASTIK ŞABLONU için ilk yorumu yapabilirsin.