KUMAŞ POFUDUK YELKENLİ OYUNCAK YAPMAK

Kumaştan pofuduk yelkenli oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel ve şirin çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Yapımı için kalıp kartonla çıkartılmış. Yelken şeklinde minyatür yastık süs yapabilirsiniz.

Oyuncak olarak çocuklarınızın odasına süs olarak da kullanabilirsiniz. Bu tür çalışmaları yapıp sarkaç süs niyetine de kullanabilirsiniz. Hatta bu tür kumaş yelkenli süs yapıp turistik yerlerde satabilirsiniz.

İçini pamuk veya yün ile doldurabilirsiniz. Kumaştan bu tür çalışmaları yapabilir veya keçede kullanabilirsiniz. Kolayca yapıp evde keyifle süs olarak kullanabilirsiniz.

Önerim çocuk odasına sarkaç süs olarak kullanmanız yönünde olacak. Kolay gelsin.

source

kumas-yelkenli-pofuduk-oyuncak-yapmak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Ben Hazal, 19 yaşındayım. Okuyorum ve bu sitede editörlük yapıyorum. Sizlere bulduğum güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmalarının resimli anlatımlarını sunuyorum. Aralarında benim de yapmaya çalıştıklarım var. Umarım beğenirsiniz. Beğendiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KUMAŞ POFUDUK YELKENLİ OYUNCAK YAPMAK için yorumda bulun

    KUMAŞ POFUDUK YELKENLİ OYUNCAK YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KUMAŞ POFUDUK YELKENLİ OYUNCAK YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.