KUMAŞ OYUNCAK YAVRU KUŞ YAPMAK

Kumaş oyuncak yavru kuş yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel ve anlatımlı kendin yap çalışmasını sizde beğeneceksiniz.

Evde kolay oyuncak yapmak için paylaştığım diğer çalışmalar gibi bu güzel çalışma da hoşunuza gidecek. Hem yapımı kolay.

Hem de altta şablonu yer alıyor. Kısa sürede nasıl yapıldığını çözerek sizde kısa sürede yapabilir ve evinizde isterseniz süs olarak da kullanabilirsiniz.

Önerim bir ip bağlayıp, çocuk odasına sarkaç süs şeklinde kullanmanız yönünde olacak. Bu tür sarkaç süs yapımında da bu güzel çalışmadan yararlanabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

kumas-oyuncak-yavru-kus-yapmak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Ben Hazal, 19 yaşındayım. Okuyorum ve bu sitede editörlük yapıyorum. Sizlere bulduğum güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmalarının resimli anlatımlarını sunuyorum. Aralarında benim de yapmaya çalıştıklarım var. Umarım beğenirsiniz. Beğendiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KUMAŞ OYUNCAK YAVRU KUŞ YAPMAK için yorumda bulun

    KUMAŞ OYUNCAK YAVRU KUŞ YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KUMAŞ OYUNCAK YAVRU KUŞ YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.