KUMAŞ OYUNCAK CADI KIZ ŞABLONU

kumas-oyuncak-cadi-kiz-sablonu

Kumaş oyuncak cadı kız şablonu arayanlar için bulduğum bu güzel örneği sizlerle de paylaşmak istedim. Çok güzel ve evde bu tür oyuncak fikirleri yapmak isteyenler değerlendirebilir.

Evde kumaş oyuncak yapımında kullanacağınız bu güzel şablonu değerlendirebilir ve çocuklarınıza çok güzel eğlenceli oyuncaklar yapabilirsiniz.

Kumaştan kolay oyuncak yapmak için ilerleyen günlerde daha değişik ve güzel şablonlar bulup paylaşmaya devam edeceğim. Benzerlerini de zaten hemen bu yazımın altında görebilirsiniz.

Oyuncak cadı kız şablonu için taslağı kullanabilir ve parçaları belirtilen yerlerden kestikten sonra kumaş veya kullanacağınız malzeme üzerinde kalıbını çıkarabilirsiniz.

Bu sayede çocuklarınıza hem ucuza hem de eğlenceli güzel oyuncaklar yapmış olacaksınız. Hem de eğlenceli zaman geçirebileceğinizi de söyleyebilirim. Kolay gelsin.

source

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Ben Hazal, 19 yaşındayım. Okuyorum ve bu sitede editörlük yapıyorum. Sizlere bulduğum güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmalarının resimli anlatımlarını sunuyorum. Aralarında benim de yapmaya çalıştıklarım var. Umarım beğenirsiniz. Beğendiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KUMAŞ OYUNCAK CADI KIZ ŞABLONU için yorumda bulun

    KUMAŞ OYUNCAK CADI KIZ ŞABLONU için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KUMAŞ OYUNCAK CADI KIZ ŞABLONU için ilk yorumu yapabilirsin.