KULAK ÇUBUĞUYLA KÜPELİ İĞNE OYASI YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIM

Yazma kenarına kulak çubuğuyla küpeli iğne oyası modeli yapımı

Yazma kenarı için sizlere yapılabilecek farklı oya modellerini göstermeye çalışıyorum. Bugün sizlere farklı bir iğne oyası modelinin yapımını göstermek istedim. Kulak çubuğuyla küpeli iğne oyası yapımı için aşağıda sizlere detaylı yapım aşamasını gösteren bir video sunacağım.

Daha önce de sizlere iğne oyası modellerinin yapımlarını göstermiştim. İğne oyası yapmayı bilmeyenler bu şekilde verdiğim videolu anlatımları takip ederek iğne oyasının yapımını öğrenebilirler.

Bugün göstereceğim iğne oyası modeli yapımı için bir tane kulak çubuğu kullanılmış. Bunun için öncelikle kulak çubuğunun bir ucu kesilmiş ve oya modelinin yapımı için hazır hale getirilmiş. İğne oyasının yapımı için öncelikle kulak çubuğu üzerine ip dolanarak küçük bir orta kısım modeli yapılıyor. Daha sonra yapılan bu orta kısım üzerine küpeli modeli yapılıyor.

Burada modelin orta kısmında kulak çubuğunun kullanılmasındaki amaç hem daha düzgün güzel bir model yapmak hem de bu orta kısmı yapmakta zorluk çekenlerin yapmasını kolaylaştırmak.

Küpeli iğne oyası modeli aşama aşama ilerleyerek yapılan bir model. Videodaki anlatımı takip ederek bu modeli yaparsanız kısa sürede modelin yapımını öğrenebilirsiniz. Burada küpeli modeller yapıldıktan sonra hazırlanan bu modeller yazma kenarına eklenmiş.

Kulak çubuğuyla küpeli iğne oyası modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCZ3yBzn5HFtbDaGSDYAqWyw

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KULAK ÇUBUĞUYLA KÜPELİ İĞNE OYASI YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIM için yorumda bulun

    KULAK ÇUBUĞUYLA KÜPELİ İĞNE OYASI YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KULAK ÇUBUĞUYLA KÜPELİ İĞNE OYASI YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIM için ilk yorumu yapabilirsin.