KOMİK MOBİLYA FİKİRLERİ

Komik mobilya fikirleri arayanlar varsa artık aramasınlar. Çünkü çok güzel ve eğlenceli çalışmaların resimlerini buldum. Bu tür çalışmaları sizde evinizde yapabilir ve eğlenerek çalışma masalarında zaman geçirebilirsiniz.

Dolaplar yapabilir ve her gördüğünüzde yüzünüzde mimikler oluşmasını sağlayabilirsiniz. Bu tür eğlenceli mobilyalar genelde yabancı ülkelerde yaşayanların tercihidir. Bizim ülkemizde pek tercih edilmiyor.

Aslında zaman değişti, gülmeye ve eğlenmeye ihtiyacımız var. Bu tür eğlenceli mobilya örnekleri ile evimizi gelen misafirlere de bir tebessüm yaşatabiliriz.

Yapımı zor olmayan çalışmalarda mimik şablonları veya yüz malzemelerini hobi marketlerden satın alabilirsiniz. Yapmanız gereken masa veya dolap bu tür eşyaları tek bir renge boyayıp, üzerine göz ve ağız gibi çalışmalar yapmanız yeterli olacaktır.

Bu sayede eğlenceli mobilya sahibi olabilirsiniz. Şimdi sizleri komik mobilya fikirleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

komik-mobilya-fikirleri

source

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Ben Hazal, 19 yaşındayım. Okuyorum ve bu sitede editörlük yapıyorum. Sizlere bulduğum güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmalarının resimli anlatımlarını sunuyorum. Aralarında benim de yapmaya çalıştıklarım var. Umarım beğenirsiniz. Beğendiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KOMİK MOBİLYA FİKİRLERİ için yorumda bulun

    KOMİK MOBİLYA FİKİRLERİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KOMİK MOBİLYA FİKİRLERİ için ilk yorumu yapabilirsin.