KOLAY ÖRGÜ BEBEK TULUMU YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Yazlık kolay örgü bebek tulumu yapımı

Bugün sizlere yaz aylarında bebeklerinizin kullanabileceği örgü bebek tulumu yapımı göstermek istiyorum. Bu tulumun detaylı yapım aşamasını öğrenmek için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

Bebekler için yeni örgü modellerini göstermeye devam ediyorum. Bugün görünce çok beğendiğim ve bebekler üzerinde oldukça şık ve tatlı duracak olan örgü yazlık bebek tulumu yapımını sizlere göstermek istiyorum. Görüntüsü oldukça şık olan bu tulum modelini kısa sürede hazırlayıp önümüzdeki günlerde bebekleriniz için kullanabilirsiniz.

Yazlık bebek tulumu modeli hem kız bebekler için hem de erkek bebekler için uygun olan bir model. Burada videolu anlatım içerisinde gösterilen iki bebek tulumunun biri düz örülmüş birinin ise ön kısmında ajurlu badem modeli kullanılmış. Burada bugün göstereceğim tulum modeli ise iki tarafı düz örgü ile yapılan model olacak.

Özellikle ile örgü örmeye yeni başlayanlar bu düz örgü modelini yaparak bu tulumu yapabilir. Tabi dilerseniz ajurlu bademler modelinin yapımını da takip ederek bu tulumu yapabilirsiniz.

Tulumu yapmak için bebe yünü kullanılmış. Siz kız veya erkek bebeğe göre istediğiniz renkte bir ip tercih ederek bu tulumu yapabilirsiniz. Tulumun her iki tarafında düz örgü kuşanılmış ve her iki tarafında sayıları aynı olacak. Video içerisinde düz örgünün yapımı ve örgü sırasında yapılacak olan arttırmalar ve diğer detaylar açıklanmış. Burayı takip ederek bu güzel tulumu yapabilirsiniz.

Kolay örgü bebek tulumu yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

Ajurlu Badem örgü modeli yapımını aşağıdaki videodan öğrenebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UC7qGclLGcBfZIIgTJ9GWHpA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu