KOLAY KIŞLIK BERE MODELİ YAPIMI

Şiş örgüsü ile hem kadınlara hem de erkeklere yapılabilecek kolay bere modeli yapımı

Kış hazırlıkları için sizlere yeni örgü modelleri göstermeye devam ediyorum. Bugün size kışın en çok kullandığımız aksesuarlardan olan bere için harika bir model göstereceğim. Kolay kışlık bere modeli yapımı için aşağıda detaylı yapım aşamasını içeren bir video vereceğim. Burayı takip ederek bu bere modelini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kış aylarında en çok kullanılan örgü bere ve atkı modelleri için sizlere sık sık yeni örnekler gösteriyorum. Bugün şiş örgüsü ile yapılmış olan bir model göstereceğim. Ama şiş örgüsü bilmeyenler daha önce gösterdiğim tığ işi ile yapılmış olan modellere de göz atabilirler. Ayrıca genelde sizlere bere veya atkılar paylaşırken tek parça olarak gösteriyorum. Bugün göstereceğim bere modelinin bir de atkısı yapılıp güzel bir takım yapılmış. Bunu ise size ayrıca göstereceğim.

Şiş örgüsü bere modeli hem kadınlara hem de erkeklere yapılabilecek bir tasarım . Bunun yanında her yaştan çocuk içinde yapılabilir. Model kolay olduğu için birkaç gün gibi kısa bir sürede güzel bir takım hazırlayabilirsiniz.

Bere modeli yapımı için burada Himalaya markalı ipten Ultra Kaşmir serisi tercih edilmiş. Bu ip ince olduğu için mavi ve kahverengi ip birlikte kullanılmış. Dilerseniz tek renk ipi iki kat halinde de kullanabilirsiniz. Bere tek parça halinde işlenmiş ve üst kısımdan dikilmiş.

Kolay kışlık bere modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCZi7PPedi8WlVYXhllRpuiw

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu