KOLAY BABET PATİK MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Tığ işi kolay babet patik modeli yapımı

Bayanlar için şık ve gösterişli babet patik modellerini göstermeye devam ediyorum. Bugün yine çok şık yapımı da oldukça basit olan tığ işi babet patik modeli yapımını sizlere göstermek istiyorum. Bu patik modelinin detaylı yapım aşamasını aşağıda sizlere videolu anlatım olarak vereceğim. Burayı takip ederek kısa sürede bu patiği yapabilirsiniz.

Sizlerle sık sık yeni patik modellerini paylaşmaya çalışıyorum. Şiş örgüsü ile yapılmış olan ve tığ işi ile yapılmış olan modelleri sizlere göstermeye devam ediyorum. Daha önceki yazlarımı kontrol ederek birbirinden farklı şık ve gösterişli modelleri bulabilirsiniz.

Bugün sizlere tığ işi babet patik modeli yapımı göstermek istedim. Uzun patikler dışında bayanlar bu tarz kısa babet patikleri kullanmayı çok seviyor. Burada göstereceğim patik modeli için iki farklı renkte ip kullanılmış. Dilerseniz tek renk ipte tercih edebilirsiniz. Burada Nako Pırlanta markalı ip kullanılmış. Tığ olarak ise 4 numara tığ kullanılmış.

Babet patik modeli için öncelikle tığ işi klasik bir taban yapılmış. Daha sonra yapılan bu taban üzerine model kurulumu yapılmış. Burada taban yapımı ile ilgili detaylar verilmiş. Ayak numarasına göre taban büyüklüğü yapımı verilmiş. Bunları dikkate alabilirsiniz. Video içerisinde modelin kurulumu ile ilgili tüm detaylar açıklanmış. Burayı takip ederek sorun yaşamadan bu patiği yapabilirsiniz.

Tığ işi kolay babet patik modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCsuaf6BIdhx39bpgko0W27g

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KOLAY BABET PATİK MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için yorumda bulun

    KOLAY BABET PATİK MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KOLAY BABET PATİK MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için ilk yorumu yapabilirsin.