KIZ ÇOCUKLARI İÇİN YAZLIK ŞAPKA YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Yazlık şapka yapımı

Bugün kız çocukları için yazın kullanabilecekleri örgü ile yapılmış çok şık bir şapka modelinin yapımını sizlerle paylaşmak istiyorum. Üzerine yapılan süslemeler ile çok şık duran bu şapka kız çocuklarının yazın vazgeçilmez aksesuarı olacak diyebiliriz.

Yazlık ipler ile yapılan farklı örgü işlerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Bugün kız çocukları için yapabileceğiniz çiçek ve yaprak süslemeleri ile dikkat çeken şık bir şapka modelini sizlerle paylaşmak istiyorum.

Yazlık şapka modeli yapımı için yazlık ince bir ip kullanılmış. Şapka üzerindeki süslemeler için ise evde kalan örgü ipleri kullanılarak bu ipler değerlendirilmiş. Tığ olarak ise ipe uygun 5 numara tığ kullanılmış. İp olarak sizler dilerseniz farklı yazlık ipleri de kullanabilirsiniz.

Burada yapılan şapka modeli 1,5-2 yaşa uygun bir model. Burada yapılan anlatıma dikkat ederseniz isterseniz daha büyük modelleri de yapabilirsiniz.

Şapka modeli yapımı için orta kısımdan başlanmış. Kolay tığ işi teknikleri ile yapılan bu şapka modelinde dikkat edilmesi gereken en önemli detay şapkanın düzgün durması için arttırmaların nerede yapılacağını tam olarak öğrenmektir.

Video içerisinde şapkanın yapılışı çok güzel bir şekilde anlatılmış. Buradaki detaylara ve anlatıma dikkat ederseniz sorun yaşamadan burada olduğu gibi harika bir şapka modeli yapabilirsiniz. Şapka yapıldıktan sonra farklı renklerde örgü ipleri kullanarak şapkanın süslemelerini yapmak için çiçek ve yaprak modelleri yapılmış. Siz burada dilediğiniz gibi süsleme yapabilirsiniz.

Kız çocukları için yazlık şapka modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KIZ ÇOCUKLARI İÇİN YAZLIK ŞAPKA YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için yorumda bulun

    KIZ ÇOCUKLARI İÇİN YAZLIK ŞAPKA YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KIZ ÇOCUKLARI İÇİN YAZLIK ŞAPKA YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için ilk yorumu yapabilirsin.