KIZ ÇOCUKLAR İÇİN TUNUS İŞİ YELEK MODELİ YAPIMI

Tunus işi ile kız çocuklara yelek modeli yapımı

Tunus işinden yapılmış olan farklı örgü modellerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Bugün sizlere kız çocukları için yapılmış oldukça şık yapımı da basit olan kız çocuk tunus işi yelek modeli yapımı göstermek istiyorum. Bu yeleğin detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz.

Çocuklar için yapılmış yelek modellerini sizlere sık sık paylaşmaya çalışıyorum. Daha çok şiş örgüsü ve tığ işinden yapılmış olan modeller göstersem de tunus işinden yapılmış olan yelek modelleri de yer almakta. Bugün de sizlere tunus işinden yapılmış olan bir örnek göstereceğim. Farklı bir yelek modeli yapmak istiyorsanız bu örneğe göz atabilirsiniz.

Tunus işi yelek modeli yapımı için burada beyaz bir örgü ipi kullanılmış. Bu yelek modeli beyaz renk ile tek renk yapılmış. Ama bu yelek modeli üzerine farklı işlemeler yapılarak süslemeler yapılabilir. Bu yeleğin üzerine de süsleme yapılmış. Bu süslemenin nasıl yapıldığını sizlere ayrı bir videoda göstereceğim.

Yelek modeli 6-12 aylık bebeklere göre yapılmış. Burada örnek bir anlatım yapıldığı için küçük bir yelek modeli yapılmış. Videodan yeleğin yapım detayları öğrenilerek her yaş grubu için bu yelek modeli kolaylıkla yapılabilir.

Yelek modeli üç parça halinde yapılıyor. Yeleğin yaka kısmında bebe yaka modeli yapılmış. Bebe yaka yapmayarak bu yelek modelini erkek bebekler içinde yapabilirsiniz.

Kız çocuk tunus işi yelek modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KIZ ÇOCUKLAR İÇİN TUNUS İŞİ YELEK MODELİ YAPIMI için yorumda bulun

    KIZ ÇOCUKLAR İÇİN TUNUS İŞİ YELEK MODELİ YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KIZ ÇOCUKLAR İÇİN TUNUS İŞİ YELEK MODELİ YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.