KIM KARDASHIAN YAVRU KÖPEKLERİNİN İSMİ İÇİN YARDIM İSTİYOR

Kim Kardashian, ailesine iki yeni üye ekledi. İki Pomerian yavrusu sahiplenen Kardashian, takipçilerine bir istekte bulundu: “Yeni bebeklerimiz ile tanışın! Yalnızca isme muhtaçlığımız var. North öbür Pomerian Sushi ile ahenk sağlayan isimler buldu. Beyaz kızımızın Saké, siyah oğlumuzun da Soba (noodle) yahut soya sosu olmasını istiyor. Lütfen fikirlerinizi yorum kısmından paylaşın!”

Tıpkı vakitte Twitter üzerinden bir anket yayınlayan yıldız, takipçilerine bu isimleri beğenip beğenmediklerini sordu. ‘Keeping Up With The Kardashians’ gösterisinde evcil hayvanlar konusunda şanssız olan Kardashian West ailesinden Khloe Kardashian, North’a bir hamster almıştı. Kim Kardashian’a haber vermeden alınan hamster, ünlü yıldızı kızdırmıştı. Sonraki kısımlarda hayatını kaybeden hamster, aileyi üzmüştü. 

“North çok çok üzülücek. Bu haksızlık. Bunu ona nasıl açıklayacağım? Ne yapacağım?” diye sitem eden Kardashian, gösteri sırasında, Sharpie isimli hamsterı dürterek öldüğünü anlamıştı. “İşte bunlarla uğraşmak zorundayım. Bu yüzden kimseye evcil hayvan almaman gerekiyor,” diyerek kardeşi Khloe’yi azarlayan Kim, “Bunu bana bir daha yapma. Sahiden senden nefret ediyorum,” demişti. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu