KIM KARDASHIAN KORSE MARKASININ İSMİNİ DEĞİŞTİRMEK ZORUNDA KALDI

Geçen hafta Kim Kardashian, Kimono isminde bir korse koleksiyonu çıkardığını açıklamıştı. Markanın ismi Japon kültürünün klasik kıyafeti kimonodan geldiği için kısa bir müddette reaksiyon görerek koleksiyonu gölgelemişti. Kardashian, verilen yansılar sebebi ile 1 Temmuz’da koleksiyonunun ismini değiştirdiğini açıkladı.

Pazartesi günü bir Instagram paylaşımı ile açıklama yapan ünlü yıldız, muvaffakiyetinin çoğunluğunu hayranları ile olan yakın bağından kaynaklandığını ve farklı bakış açılarını öğrendiğini anlattı. Buna dayanarak markasının ismini değiştiren Kardashian, “Vücut şekillendirme koleksiyonumun ismini açıkladığımda, aklımda en düzgün niyetler vardı. Markalarım ve eserlerim ayırt etmemesi kaydıyla geliştiriliyor. Uzun müddet düşündükten sonra, korse markamı öteki bir isimle satışa sunmaya karar verdim. Yeni isimi önümüzdeki günlerde açıklayacağım. Anlayışınız ve dayanağınız için teşekkür ederim,” dedi. Kardashian’ın bu paylaşımından sonra Kimono’nun internet sitesi kapatıldı. 

Kimono marka ismi, Kardashian’ın isminden geliştirilmişti lakin birçok hayran bunu uygun görmedi. Japon kültürünün kimonosunun, korse ile alakalı olmadığını savunan takipçileri, bunun Japon kültürüne saygısızlık olduğunu savundular. Kimono markasını, uzun mühlet korselerin istediği takviyesi ve kullanışı vermemesi üzerine geliştiren Kardashian, “Yaklaşık 15 yıldır bu proje üzerine düşünüyorum. Kimono, bayanlar için işe yarayacak bir tahlil. Her vakit korselerimi keserek kendi stillerimi yarattım ve birden fazla vakit deri rengime uygun bir tasarım bulmakta zorlandım bu nedenle tüm bunlar için bir tahlile muhtaçlığımız vardı” demişti. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu