KETEN KUMAŞTAN EL YAPIMI ÇANTA

Keten kumaştan el yapımı çanta için paylaştığım şablondan yararlanarak sizde kısa sürede güzel çantalar imal edebilirsiniz.

Bu tür el yapımı çantalar veya cüzdanlar her zaman değerli olmuştur. Çünkü emek harcanarak yapılıyor. Bu tür çalışmaları yapmayı öğrenip para da kazanabileceğinizi belirtmeliyim.

Kolay yapılan çanta veya cüzdan çalışmalarının şablonlarını hemen bu yazımın altındaki benzer yazılar bölümünden de bulabilirsiniz.

Anlatımlarından ve şablonlarından yararlanarak harika para cüzdanları yapabilirsiniz. Yine küçük lazımlık kutu olarak da bu tür çalışmaları yapmayı düşünebilirsiniz. Kolay gelsin.

source

keten-kumastan-el-yapimi-canta

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Ben Hazal, 19 yaşındayım. Okuyorum ve bu sitede editörlük yapıyorum. Sizlere bulduğum güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmalarının resimli anlatımlarını sunuyorum. Aralarında benim de yapmaya çalıştıklarım var. Umarım beğenirsiniz. Beğendiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KETEN KUMAŞTAN EL YAPIMI ÇANTA için yorumda bulun

    KETEN KUMAŞTAN EL YAPIMI ÇANTA için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KETEN KUMAŞTAN EL YAPIMI ÇANTA için ilk yorumu yapabilirsin.