KEÇEDEN OYUNCAK KIZ ÇOCUK YAPMAK

keceden-oyuncak-kiz-cocuk-yapmak

Keçeden oyuncak kız bebek yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel şablonla artık herkes çok kolay bir şekilde oyuncak bebek yapmayı öğrenebilecek.

Genelde kumaştan oyuncak kız bebek yapmak veya benzer çalışmaları araştırıyorum. Bulduklarımı ise sizlerle paylaşmaya devam ediyorum. Anlatımlı olması ve parçaları şablon biçiminde gösterilmesi de ayrıca güzel.

Bu sayede kumaştan kız bebek oyuncak yapmak isteyen veya benzer keçe kız çocuk oyuncak yapmak isteyenler bu güzel şablondan yararlanarak kısa sürede bu güzel oyuncağı yapabilirler.

Şablonu üzerinde tamamlanmış hali de gözüküyor. Bu çalışmayı küçük veya büyük yapabilirsiniz. Küçük yapıp minyatür oyuncak olarak kullanabilirsiniz.

Büyük yaparsanız da size önerim ya oyuncak yapın, yada oyuncak kız yastık olarak yapın. Kolay gelsin.

source

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Ben Hazal, 19 yaşındayım. Okuyorum ve bu sitede editörlük yapıyorum. Sizlere bulduğum güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmalarının resimli anlatımlarını sunuyorum. Aralarında benim de yapmaya çalıştıklarım var. Umarım beğenirsiniz. Beğendiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KEÇEDEN OYUNCAK KIZ ÇOCUK YAPMAK için yorumda bulun

    KEÇEDEN OYUNCAK KIZ ÇOCUK YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KEÇEDEN OYUNCAK KIZ ÇOCUK YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.