KEÇEDEN KÖPEK SÜS YAPMAK

Keçeden köpek süs yapmak için paylaştığım bu eğlenceli çalışmayı ben çok sevdim. Evimizde sarkaç süs olarak da kullanabileceğimiz bu güzel ve sevimli çalışmayı keçeden yapabiliriz.

Keçe malzemesi temin ettikten sonra kısa sürede aynı çalışmayı kolayca yapabilirsiniz. Keçe köpek figürü yapıp oyuncak veya süsleme çalışmalarında kullanabilirsiniz.

Anlatımlı bu güzel çalışmayı nasıl yapacağınız altta paylaştığım resimli anlatımda tek tek anlatılmış. Kısa sürede yapıp, sizde çok güzel keçeden köpek süsleri yapabilirsiniz.

Çocuklarınızın odasına süs olarak da düşünebilirsiniz. Anlatımlı keçe süs çalışmalarını sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel eğlenceli çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

keceden-kopek-sus-yapmak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Ben Hazal, 19 yaşındayım. Okuyorum ve bu sitede editörlük yapıyorum. Sizlere bulduğum güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmalarının resimli anlatımlarını sunuyorum. Aralarında benim de yapmaya çalıştıklarım var. Umarım beğenirsiniz. Beğendiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KEÇEDEN KÖPEK SÜS YAPMAK için yorumda bulun

    KEÇEDEN KÖPEK SÜS YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KEÇEDEN KÖPEK SÜS YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.