KAZAKTAN EV TERLİĞİ YAPMAK

Kazaktan ev terliği yapmak için bulduğum bu güzel çalışmayı daha önce de görmüştüm. Yapmadım ama yapacağım. Sizler de eskiyen kazakları değerlendirmek isterseniz onlardan çok güzel terlikler yapabilirsiniz.

Patik olarak da adlandıracağımız bu çalışma da ayağınızın kalıbını kazak üzerinden aldıktan sonra terlik şekline dönüştürmek için dikmeniz yeterli olacaktır.

Keyifle kullanacağınız güzel terliklere sahip olmuş olacaksınız. Böylece kazakları da değerlendirmiş olacaksınız. Tabi ki iyi durumda olan kazaklarınızı ihtiyaç sahiplerine vermenizi de öneririm.

Ancak kötüleşmiş ve atacağınız kazakları bu tür terliklere veya patiklere dönüştürebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli kendin yap çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kazaktan-ev-terligi-yapmak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Ben Hazal, 19 yaşındayım. Okuyorum ve bu sitede editörlük yapıyorum. Sizlere bulduğum güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmalarının resimli anlatımlarını sunuyorum. Aralarında benim de yapmaya çalıştıklarım var. Umarım beğenirsiniz. Beğendiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KAZAKTAN EV TERLİĞİ YAPMAK için yorumda bulun

    KAZAKTAN EV TERLİĞİ YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KAZAKTAN EV TERLİĞİ YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.