KAZ AYAĞI LİF MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Çeyizler için kaz ayağı lif modeli yapımı

Çeyiz hazırlıkları yapanlar için bugün çeyizlik kaz ayağı lif modeli yapımını göstermek istiyorum. Bu lifin detaylı yapım aşamasını aşağıda sizlere videolu anlatım ile vereceğim.

Yeni lif modellerini sizlerle paylaşmaya devam ediyorum. Bugün sizlere çok şık ve gösterişli yapımı da oldukça basit olan bir lif modeli göstermek istedim. Çeşit çeşit lif modellerini yaparak çeyizleriniz içerisine eklemek istiyorsanız detaylı yapım aşamasını verdiğim lif yapım videolarını takip edebilirsiniz. Bu sayede yeni lif modellerinin yapımlarını kısa sürede öğrenerek modelleriniz içerisine ekleyebilirsiniz.

Kaz ayağı lif modeli yapımı için burada gül kurusu ve beyaz renginde iki lif ipi kullanılmış. Kare bir şekilde yapılan lifin tamamında beyaz lif ipi kullanılırken aralara eklenen kaz ayağı modeli için ise gül kurusu rengindeki ip kullanılmış. Bu sayede şık bir görünüm oluşmuş.

Lif modeli kare bir şekilde yapılıyor. Bunun için öncelikle 18 tane fıstık yapılmış. Daha sonra bunun üzerine yine fıstık modeli yapılarak devam edilmiş. Burada yapılan fıstık modelinin aralarına ise kaz ayağı modeli eklenmiş. Bu şekilde lif modeli yapılıp tamamlanmış.

Çeyizlik lif modeli yapımına dair tüm detaylar ve ip uçları video içerisinde açıklanmış. Lif modeli çok basit olduğu için videodaki anlatımı lif yapmaya yeni başlayanlarda takip ederlerse sorun yaşamadan kısa sürede bu lif modelini yapabilir.

Kaz ayağı lif modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCSCWSubftPa3HCfl5QoruLg

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu