KARTONDAN KUKLA KIZ YAPMAK

Kartondan kukla kız yapmak için bulduğum bu güzel çalışmayı yapmayı deneyebilirsiniz. Özellikle çocuk odalarına sarkaç süs olarak düşünebilirsiniz.

Şablonu çıktı aldıktan sonra makas ile belirli yerlerinden kestikten sonra delikli kısımdan iple de bağlayabilirsiniz. dilerseniz yapıştırabilirsiniz.

Sarkaç süs olarak kullanabileceğinizi düşünüyorum. Kartondan kukla yapmak için daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım.

Onlar da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Onlara da göz atabilirsiniz. Şimdi sizleri karton kukla kız şablonu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kartondan-kukla-kiz-yapmak

source

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Ben Hazal, 19 yaşındayım. Okuyorum ve bu sitede editörlük yapıyorum. Sizlere bulduğum güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmalarının resimli anlatımlarını sunuyorum. Aralarında benim de yapmaya çalıştıklarım var. Umarım beğenirsiniz. Beğendiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KARTONDAN KUKLA KIZ YAPMAK için yorumda bulun

    KARTONDAN KUKLA KIZ YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KARTONDAN KUKLA KIZ YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.