KARTON UÇAK ŞABLONU

Karton uçak şablonu arayanlar için bulduğum güzel bir planör uçak maket şablonu sizlerle paylaşmak istiyorum. Kartondan yapabileceğiniz bu güzel uçak çalışmasını beğeneceğinizi düşünüyorum.

Kartondan uçak yapmak için daha önce de benzer çalışmaların maketlerinin şablonlarını paylaşmıştım. Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde kolay bir şekilde maket uçak çalışmasını yapabilirsiniz.

Anlatımlı çalışmayı takip ederek çocuklarınızla birlikte yapmanızı öneririm. Hem kolay bir şekilde maket planör uçak yapmış olursunuz.

Hem de eğlenceli bir zaman geçirmiş olursunuz. Şimdi sizleri anlatımlı uçak şablonu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

karton-ucak-sablonu

source

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Ben Hazal, 19 yaşındayım. Okuyorum ve bu sitede editörlük yapıyorum. Sizlere bulduğum güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmalarının resimli anlatımlarını sunuyorum. Aralarında benim de yapmaya çalıştıklarım var. Umarım beğenirsiniz. Beğendiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KARTON UÇAK ŞABLONU için yorumda bulun

    KARTON UÇAK ŞABLONU için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KARTON UÇAK ŞABLONU için ilk yorumu yapabilirsin.