KARTON RULODAN DİNOZOR OYUNCAK YAPMAK

Karton rulodan dinozor oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel çocuksu çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Evde kolay yapılan oyuncak çalışmaları arasında sevilenlerden olan bu güzel karton oyuncak çalışmasında dinozor yapılmış.

Sizde çocuklarınıza bu güzel dinozor oyuncak çalışmasını yapabilirsiniz. Çocuk odasına süs olarak bu güzel dinozor oyuncak modelini kullanabilirsiniz.

İp bağlayıp sarkaç olarak da kullanabilirsiniz. Anlatımlı karton rulodan dinozor oyuncak yapımı çalışmalarını buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim.

Anlatımlı çalışma sayesinde sizde kısa sürede çok güzel oyuncak dinozor maketleri veya sarkaç süsleri yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

karton-rulodan-dinozor-oyuncak-yapmak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Ben Hazal, 19 yaşındayım. Okuyorum ve bu sitede editörlük yapıyorum. Sizlere bulduğum güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmalarının resimli anlatımlarını sunuyorum. Aralarında benim de yapmaya çalıştıklarım var. Umarım beğenirsiniz. Beğendiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KARTON RULODAN DİNOZOR OYUNCAK YAPMAK için yorumda bulun

    KARTON RULODAN DİNOZOR OYUNCAK YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KARTON RULODAN DİNOZOR OYUNCAK YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.