KARTON MİNYATÜR EV ŞABLONU

Karton minyatür ev şablonu arayanlar için bulduğum bu güzel çatısı olan ev çalışmasını mutlaka yapmayı denemelisiniz. Çocuklarınızla birlikte yaparak onların da el becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmuş olursunuz.

Evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz çalışmalar sayesinde hem güzel minyatür karton ev süslerine sahip olmuş olursunuz. Bu tür şablonları kalın kartona çıkartıp, toplu olarak satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Kartondan ev yapmak her zaman küçüklerin ilgisini çektiği gibi büyüklerin de ilgisini çeken bir konudur. Bu yüzden küçük büyük demeden herkesin yararlanabileceği bu güzel çalışmayı mutlaka hobi olarak değerlendirmenizi öneriyorum.

Hatta pencere kısımlarını oyup, içine ışık koyduktan sonra gece lambası olarak da kullanabilirsiniz. Benzer çalışmaları hemen yazının altında bulabilirsiniz. Şimdi sizleri şablonla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

karton-minyatur-ev-sablonu

source

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Ben Hazal, 19 yaşındayım. Okuyorum ve bu sitede editörlük yapıyorum. Sizlere bulduğum güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmalarının resimli anlatımlarını sunuyorum. Aralarında benim de yapmaya çalıştıklarım var. Umarım beğenirsiniz. Beğendiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KARTON MİNYATÜR EV ŞABLONU için yorumda bulun

    KARTON MİNYATÜR EV ŞABLONU için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KARTON MİNYATÜR EV ŞABLONU için ilk yorumu yapabilirsin.