KARTON KUKLA MAKETİ

Karton kukla maketi arayanlar için bulduğum bu güzel örneği sizde evinizde yapıp, kukla olarak duvara asabilirsiniz. Kukla maketlerini ben çok seviyorum. Umarım sizde seviyorsunuz dur.

Hem eğlenceli çalışmalar karşımıza çıkıyor. Hem de kendimize yeni hobiler edinmiş oluyoruz. Bu yazımdaki çalışma da şablon verilmiş. Yapmanız gereken şablonun çıktısını alıp, makas ile belirli yerlerden kesip maketi oluşturmak.

Kartondan kukla yapmak için daha önce benzer çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum. Ancak kardeş sitemiz makalepark.com üzerinde olabilir.

O çalışmalara da göz atmanızı öneriyorum. Hemen bu yazımın altında da benzer çalışmalar karşınıza çıkacaktır. Onları da mutlaka incelemenizi tavsiye ediyorum. Şimdi sizleri çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

karton-kukla-maketi

source

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Ben Hazal, 19 yaşındayım. Okuyorum ve bu sitede editörlük yapıyorum. Sizlere bulduğum güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmalarının resimli anlatımlarını sunuyorum. Aralarında benim de yapmaya çalıştıklarım var. Umarım beğenirsiniz. Beğendiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KARTON KUKLA MAKETİ için yorumda bulun

    KARTON KUKLA MAKETİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KARTON KUKLA MAKETİ için ilk yorumu yapabilirsin.