KARPUZ BEBEK PATİK MODELİ YAPIMI

Şirin karpuz bebek patik modeli yapımı

Bebekleri için hazırlık yapanlar bugün göstereceğim karpuz bebek patik modeline mutlaka göz atmalılar. Yapımı oldukça basit olan bu patik modeli görüntüsü ile dikkat çeken çok şirin bir model. Karpuz bebek patik modeli yapımı için sizlere detaylı yapım aşamasını gösteren videoda sunmak istiyorum. Bu sayede kolaylıkla patiğin yapımını öğrenebilirsiniz.

Sizlerle sık sık bebekler için yapılacak örgü işlerini paylaşıyorum. Daha önce de bebekler için yapılabilecek değişik modelleri paylaşmıştım. Bugün ise çok şık bir bebek patik modeli yapımını detaylı anlatım olarak sizlere sunacağım.

Burada yapılan patik modeli 3 ay ile 10 ay arasında bebeklerin rahatlıkla kullanabileceği bir model olmuş. Patiği daha büyük yapmak için verilen anlatımdaki detaylara dikkat etmeniz yeterli olacaktır. Bu patik modeli hem erkek hem de kız çocukları için uygun bir model.

Karpuz patik yapımı için burada iki renk ip kullanılmış. Yeşil ve beyaz bir ip tercih edilmiş. Burada kullanılan ipler orta kalınlıkta bebe yünü. Şiş olarak ise 3 numara şiş kullanılmış. Sizde burada olduğu gibi iki renk ip tercih ederseniz model daha şık duracaktır.

Şiş ile örgü örmeye yeni başlayanlar dahi modelin yapımının gösterildiği bu videoyu izlerlerse patiği rahatlıkla yapabilir. Patik için 27 ilmek atılarak başlanmış. Daha sonra haroşo örgü örülerek devam edilmiş.

Karpuz bebek patik modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu