Kargo Takip – World Cargo, uluslararası

Kargo Takip işlemleri sayesinde kısa sürede kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz. Kargo sorgula işlemi sonrası kargonuzun ne zaman geleceğini anında öğrenebilirsiniz.

Klasik arabaların nakliyesi, ayrıntılara dikkat etmeyi gerektirir. Neil Kelly’ye Fotoğraf Katkısı

Klasik arabalar mı arıyorsunuz? Kas arabanızı seviyor musunuz ve onunla seyahat etmek istiyor musunuz? Ya da belki başka birinin hayalindeki arabaya sahipsiniz ama o dünyanın diğer ucunda mı? Yardımcı olabiliriz. Uluslararası nakliye arkadaşınızdır… .. dileğinizin gerçekleşmesi zamanı geldiğinde kiminle iletişime geçeceğinizi unutmayın.

Seyahat Etmek, Taşınmak, Almak mı Satmak mı?

Eski model ya da klasik arabanızla yurt dışı turlarında harika bir macera yaşamak isteyebilirsiniz. Belki de uluslararası hareket ediyorsunuz ve sıcak çubukunuzu kişisel eşyalarınızla birlikte göndermek istiyorsunuz. Eski arabanız satılık mı ve Avrupa’da veya Güney Amerika’da biri ilgileniyor mu? Biz de bu konuda yardımcı olabiliriz.

Muscel arabanızla Avrupa’yı dolaştığınızı hayal edin! Adrian Dorobantu’ya Fotoğraf Katkısı

World Cargo’da, değerli eşyalarınızı koruma konusunda küresel bir varış noktası ağına, uzmanlığa ve çılgın becerilere sahibiz. Klasik arabanızı istediğiniz yere götürebiliriz. Almanya mı, Afrika mı, Avustralya mı, başka bir yer mi? biz sunuyoruz Ücretsiz Fiyat Teklifi böylece World Cargo ekibiyle anlaşma yaptığınızda nelerin mümkün olduğunu keşfedebilirsiniz.

Bu eski model arabanın tamamen restore edildiğini hayal edin. Pexels’te Fotoğraf Kredisi Mike

Devam Eden Bir Çalışma mı, Yola Hazır mı? Klasik arabalar bizim de tutkumuz.

Eski veya eski model bir arabayı restore etmeye tüm kalbinizi ve ruhunuzu verdiyseniz, bunun yalnızca büyük bir özenle yapılmasını isteyeceksiniz. Huzurunuz önemli. Klasik otomobiller için uluslararası araç nakliyesini düşünürken düşünmeniz gereken birkaç şey var.

 • Klasik Otomobiliniz çalışır durumda mı yoksa restore mi ediliyor? Bu, nakliye ortağınızla yapacağınız bir konuşmadır. “Çalışma durumuna geri getirilme” spektrumunda bulunduğunuz yer, düzenlemelerin nasıl yapıldığını etkileyecektir.
 • Hangi nakliye yöntemini tercih edersiniz? Arabanız elementlere maruz kalacak mı yoksa bir kapta mı korunacak? Hava koşullarına maruz kalırsa, hedefine ulaştığında hasarı değerlendirmek için çok kirli olabilir.
 • Kapsamlı, kataloglanmış bir inceleme ile kendinizi ve klasik otomobilinizi koruyun. Çentikleri, çizikleri vb. belgeleyin. Telefonunuzu alın ve şunları çekin:
 1. Düşük açıda tam ön tampon
 2. Ön tampon yolcu tarafı
 3. Ön yolcu tarafı çeyrek panel
 4. Ön yolcu kapısı
 5. Arka yolcu kapısı
 6. Tam yolcu tarafı görünümü
 7. Yolcu tarafı arka yan panel
 8. Yolcu tarafı arka tampon köşesi
 9. Arka tampon
 10. Sürücü tarafı tampon köşesi
 11. Sürücü tarafı arka çeyrek panel
 12. Arka sürücü yan kapısı
 13. Ön sürücü yan kapısı
 14. Tam sürücü tarafı görünümü
 15. Sürücü tarafı ön çeyrek panel
 16. Ön sürücü tarafı tampon köşesi
 17. Kapüşon
 18. Çatı

Ayrıca herhangi bir mekanik sorunu da dahil edin veya daha iyisi, bu sorunları göndermeden önce çözün.

Hazırlıklı Olmak Önemlidir

Ardından, tüm müşterilerimize “gitmeden önce bilmelerini” tavsiye ediyoruz. Gideceğiniz yerin belgeleri, gümrükleri ve uğraşmanız gereken vergileri olacaktır. Bunu öğrenmek için zaman ayırın, böylece varışta sürpriz olmaz ve her ülkenin farklı olacağının farkında olun. Lütfen blogumuzu okumak için birkaç dakikanızı ayırın Uluslararası Nakliyenin Gizli Maliyetleri. Size tavsiyede bulunmaktan memnuniyet duyarız, ancak nihayetinde varışta yanınızda olmayacağız, bu nedenle hangi varış masrafları ve ilgileneceğiniz prosedürler konusunda net olmanız önemlidir.

Maceranıza atılmadan önce neler olduğunu öğrenin. Markus Spiske’ye Fotoğraf Katkısı

Artık ihtiyaçlarınızı karşılayacak en iyi nakliye iş ortağını bulmaya hazırsınız. Şurada bir ekip üyesi var: Dünya Kargo seninle bu konuşmayı yapmak için bekliyorum. Tüm müşterilerimize taahhüdümüz beklentilerinizi aşmaktır.

Arabanızı yenileme sürecinin başında olmanız veya “bebeğinizi” yollarda göstermeye hazır olmanız fark etmez, gururunuzu ve neşenizi sağ salim taşımak için güvenebileceğiniz biriyle çalışmak istersiniz. . Bu nedenle birçok otomobil tutkunu, klasik otomobillerini göndermek için bizi tercih ediyor. Senin bebeğin de bizim bebeğimiz.

Göndermeye hazır mısınız? Sorularınız için 1-877-232-0204 numaralı telefondan bize ulaşın veya çevrimiçi teklif formu başlamak!

Sitemap


Yorum yapın