Kargo Takip – Uluslararası Nakliye Varış Maliyetleri –

Kargo Takip işlemleri sayesinde kısa sürede kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz. Kargo sorgula işlemi sonrası kargonuzun ne zaman geleceğini anında öğrenebilirsiniz.

Sınırda uyum sadece hayatı kolaylaştırır. Uluslararası nakliye varış maliyetlerini anlamak sorunsuz bir deneyim sağlayacaktır. Gitmeden önce bildiğinizden emin olun. Bu ayın makalesinde, ürünlerinizi teslim alma zamanı geldiğinde sizi hazırlayacak ipuçlarını ve püf noktalarını tartışalım.

Mülkünüzü göndermenin farklı yolları ve onları gönderebileceğiniz sayısız farklı varış noktası vardır. Bazen varış noktanız havadan mı, denizden mi yoksa karadan mı nakliye yaptığınızı belirlemenize yardımcı olur, ancak vergi ve harçla ilgili ücretleri bir kenara bırakırsak, her varış yerinin varışlar için farklı protokolleri olacaktır. Mülkün sahibi olarak… .. bunu bilmeniz gerekir. Nakliye şirketiniz sizi olmak istediğiniz yere götürecektir, vardığınızda benzersiz varış noktanızın ayrıntılarını bilmek sizin yararınıza olacaktır.

Nakliye şirketiniz olarak, varış prosedürlerinin ve maliyetlerinin kaçınılmaz olduğunun farkındayız ve elimizdeki tüm bilgileri sizinle paylaşacağız. Ancak, her ülkenin farklı mal türleri için farklı kanunları/kuralları vardır. Varışta yanınızda olmayacağız, bu nedenle ödevinizi yapmanız önemlidir.

Hedefinizin kurallarını ve düzenlemelerini kontrol etmek için Google aramalarını kullanın. Bir araba, kişisel eşyalar, motosiklet veya başka bir şey gönderiyorsanız net olun. Hiçbir şey varsaymayın. Bir ülke “BC Ağaç Meyveleri” yazan bir ambalaj kutusuna bakıp kontaminasyondan şüphelenirken, başka bir ülke bununla ilgilenmeyecektir. Bilinçli bir tüketici olun. Sorunsuz bir varış deneyimi ile size zaman kazandıracak ve size $$$ kazandırabilir.Başlangıçta zaman alan ancak verimlilikle karşılığını veren birkaç basit ipucu:

 • Eşyaları amaca uygun olarak tasarlanmış kaplarda paketleyin. Kirlenmiş olabilecek eski kutuları veya kapları tekrar kullanmayın.
 • Her kutunun içeriğini doğru bir şekilde belgeleyin. Bu beyan, varışta başarınızın ayrılmaz bir parçasıdır.
 • Tehlikeli malları taşımaya çalışmayın. İster araç ister kişisel eşya gönderiyor olun, gideceğiniz yerin kurallarını okuyun. Bu bilgi genellikle ülkenin web sitesinde bulunur.
 • Evraklarınızı düzenli ve erişilebilir tutun. Belki bir kereden fazla ihtiyacınız olacak.
 • Bir araç gönderiyorsanız, ithalat belgelerine ihtiyacınız olabilir. Aracı başka bir şey taşımak için kullanamazsınız. Arabada kutu veya eşya yok. lekesiz temiz olduğundan emin olun. Giriş limanında kirleticileri arayacaklar. Araçta ne kadar yakıt bulundurmanıza izin verildiğini bilin. Genellikle bir tankın sadece ¼’ü kadardır.
 • Herhangi bir gönderide karşılaşabileceğiniz ücretler şunlardır:
  1. Gümrük acentası
  2. Gümrük vergisi
  3. Satış vergisi, işlem ücretleri ve diğer ek ücretler geçerli olabilir
 • Bazı ülkeler kişisel eşyaları almak için nispeten basit bir sürece sahipken, diğerleri daha karmaşıktır. Google, bunu belirlemek için en iyi arkadaşınızdır. Ayrıca, güncel bilgilere baktığınızdan emin olun.
 • Gönderinizi geldiğinde teslim alamıyorsanız, depolama maliyetini hesaba katmalısınız.

Araştırmanızı Yapın ve Hazırlanın

-de Dünya Kargo, taahhüdümüz, mallarınızı gitmeleri gereken yere ulaştırmak ve onları teslim aldığımız durumda teslim etmektir. Uluslararası nakliye varış ücretleri ile ilgili konularda size bilgi verilecektir, ancak sonuçta sizin için en iyi tavsiyemiz bilgili olmanızdır. tüketici. Eşsiz varış noktanızda karşılaşacağınız tüm detayları bilin. Sizin için harika bir iş çıkarmış ve sonra vardığınızda sonuçlardan dolayı hayal kırıklığına uğramış olduğunuzu görmek istemiyoruz.

Benzersiz ihtiyaçlarınız hakkında sizinle konuşmaktan mutluluk duyuyoruz. bize mesaj gönder Burada daha fazla bilgi için.

Sitemap


Yorum yapın