Kargo Takip – Uluslararası Araç Taşımacılığı – World Cargo

Kargo Takip işlemleri sayesinde kısa sürede kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz. Kargo sorgula işlemi sonrası kargonuzun ne zaman geleceğini anında öğrenebilirsiniz.

Kendinizi düşünürken bulmanızın birçok nedeni vardır. Uluslararası Araç Nakliyesi. Artık burada olduğunuza göre, neyin dahil olduğunu düşünmenin zamanı geldi. Bunlar dikkate alınması gereken şeylerdir:

 • Nakliye sırasında aracı koruyun
 • Gidilecek ülkede arabanın nasıl sunulması gerektiğine dair kurallar var mı?
 • Vergiler, tarifeler… boşaltma ve teslimat için nelere dikkat etmelisiniz?
 • Pandemi sırasında tüm dünyanın yaşadığı tedarik zinciri zorlukları, seçenekleri keşfetmekte olduğunuz anlamına gelebilir

Zor zamanlardan geçiyoruz ve nakliye şirketiniz, özellikle arabayla nakliye seçeneklerini keşfederken bu adımlarda gezinmenize yardımcı olacaktır. Zorlukların farkında olmak sizin elinizde. Hangi adımların atılması gerektiği ve hangi adımların nakliye şirketinizin kapsamı dışında kaldığı. Makaleyi okumanızı şiddetle tavsiye ederiz Uluslararası Nakliyenin Gizli Maliyetleri.

World Cargo, bir araç gönderirken sizinle ortak olacak uzmanlığa ve bilgiye sahiptir.

Çoğu destinasyon için süreç basittir. World Cargo’da onlarca yıllık tecrübemizin verdiği güvenle size her konuda yol gösteriyoruz. Yerinde bulundurmanız gereken evraklar ve sigorta hakkında bizimle konuşun. Uluslararası araç nakliyesini planlamanın en iyi yolu konusunda size tavsiyede bulunabileceğiz.

Aracınızın uluslararası araç nakliyesi için uygun şekilde hazırlandığından emin olun

İşte uluslararası araç nakliyesine hazırlanmak için yapmanız gerekenler.

 • Aracı iyice yıkayın. Bu, aracı incelemek ve fotoğrafını çekmek için iyi bir fırsattır, böylece aracın durumu hakkında bir kayıt sahibi olursunuz.
 • Herhangi bir hasarın veya ilgili alanların görüntülerini kullanarak aracın kaydını tutun

Bazı destinasyonlar, istenmeyen organik maddelerin potansiyel olarak ithal edilmesine karşı koruma olarak bunu şart koşuyor.

 • Mevcut tüm evraklarla düzenli kaldığınızdan emin olun.
 • Tüm kişisel eşyaları araçtan çıkarın. Bu, bisiklet rafları veya satış sonrası eklemeler gibi eklentileri içerir. Güvenlik nedenleriyle taşıyıcılar, eşyaların araç içinde taşınmasını yasaklar.
 • Pilin tamamen şarj olduğundan emin olun
 • Güvenlik sistemlerini etkisiz hale getirin
 • Lastiklerin doğru hava basıncında olup olmadığını kontrol edin
 • Depodaki yakıt miktarıyla ilgili olarak nakliye şirketinizin talimatlarına uyun
 • Sevkiyat yaptığınız yerin iklimini göz önünde bulundurun. Aracınız buna göre optimize edilmiş mi?

Ardından, sevk ettiğiniz aracın durumunu kataloglayın. Uçtan uca muayene yapın, fotoğraf çekin.

PC'den Markus Spiske'ye

Nakliye ortağınızı seçmek ve aracınızı hazırlamak önemlidir.

Gideceğiniz yerin yönetmeliklerini öğrenmek için zaman ayırın. Bir ülkeden diğerine farklılıklar vardır. Nakliye ortağınız süreç boyunca size rehberlik edebilir, ancak bilgili bir tüketici olmanız sizin için önemlidir.

Dünya Kargo gerekli tüm belgelerin ve uluslararası nakliye kurallarına ve düzenlemelerine uyulmasını sağlamak için sizinle birlikte çalışacaktır. Çoğu durumda arabanız, nakliye süreci boyunca üstün koruma sağlayan 20’lik kapalı bir kargo konteynırı ile gönderilir. Daha büyük veya birden fazla araç, 40’lik kapalı bir kargo konteynerinde veya bazı durumlarda Roll On/Roll Off hizmeti kullanılarak gönderilebilir. Siz ve aracınız için en güvenli ve ekonomik nakliye yöntemini belirlemenize yardımcı olacağız.

Bu ipuçlarını takip edin ve World Cargo’daki araç nakliyesi uzmanlarıyla konuşun. Kapıdan kapıya daha güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayacaksınız. Ayrıca, doğru sigorta kapsamına sahip olduğunuzdan emin olmak için kasko sağlayıcınızla iletişim kurmanız önemlidir. Göndermeye hazır mısınız? Sorularınız için 1-877-232-0204 numaralı telefondan bize ulaşın veya çevrimiçi teklif formu başlamak!

Sitemap


Yorum yapın