Kargo Takip – Motosiklet Nakliyesi – Dünya Kargo |

Kargo Takip işlemleri sayesinde kısa sürede kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz. Kargo sorgula işlemi sonrası kargonuzun ne zaman geleceğini anında öğrenebilirsiniz.

Motosiklet Nakliyesi

Sonbahar geldi ve motosikletinizde harika bir macera planlamak için mükemmel bir zaman olabilir. World Cargo, motosiklet taşımacılığını yeni bir seviyeye taşıyor. Güney Amerika, Avrupa, Avustralya veya Kuzey Amerika’daki herhangi bir yer, sizi koruruz.

İster başka bir ülkeye taşınıyor olun, ister tatile gidiyor olun, motosikletinizi geride bırakmak zorunda değilsiniz. Kara, hava veya deniz taşımacılığı yoluyla motosiklet nakliyesi, motosikletinizi güvenli ve güvenilir bir şekilde olması gereken yere götürmek için basit ve uygun maliyetli bir seçenektir. World Cargo, bisikletinizin nakliye sırasında emniyette ve emniyette olmasını sağlayan, özel yapım bir sandık hizmeti sunar. diğerlerini yükleyebilirsiniz Kişisel eşyalarınızı da sandığınıza koyun. Bisikletiniz emniyete alındıktan sonra ortak bir konteynere yüklenecektir. Bu hizmete LCL Nakliye denir.

Motosikletinizi Uluslararası Nakliye Yaparken Bilmeniz Gereken Önemli Şeyler

Tüm varış noktalarında aynı protokoller mevcut değildir. Hedefinize özgü hangi gereksinimlerin olabileceğini bildiğinizden emin olmak için Google’ı kullanın. Dikkate alınması gereken birkaç şey şunlardır:

 • Motosikletinizi uluslararası nakliye için şunları gerektirir: akü bağlantısı kesilmelidir.
 • Yakıt seviyesini azaltın motosikletinizin. Kanada’da motosiklet nakliyesi için tanklar ¼ dolu olabilir. Uluslararası gönderi yapanlar için boş olmalıdır. Bu yönergeye uyulmaması ekstra maliyetlere neden olabilir.
 • Motosikletler güvenlik altına alınmalı uluslararası kabul görmüş sandık.
 • Motosikletinizi sağlam bir şekilde yıkayın. Tüm ağır kirleri temizleyin ve lastiklerde kir birikintisi olmadığından emin olun. Bu aynı zamanda seyahate çıkmadan önce durumunu iyice görmek için bir fırsattır.

Bu yönergeler mülkünüzü korumanıza yardımcı olacaktır

 • Belgeleyin motosikletin durumu. Motosikletinizdeki mevcut çizikleri, ezikleri, talaşları veya kozmetik izleri not edin. Genel durumu kaydetmek için yakınlaştırın ve görüntüleri yakalayın.
 • Gevşek öğeleri çıkarın motosikletinizden. Nakliye sırasında hasar gören veya kaybolan tüm aksesuarlardan siz sorumlusunuz. Bu sigorta kapsamında değildir. Tüm değerli eşyaları saklama bölmelerinden, sandıklardan veya yan çantalardan çıkarındiğer gevşek ve özel öğelerle birlikte. Bunlar şunları içerebilir:
 1. Bagaj rafı
 2. Bisiklet rafı
 3. spoiler
 4. GPS sistemleri
 5. Çıkarılabilir stereolar
 6. ücret etiketleri
 • hepsini kontrol et bağlantı elemanları erişilebilir olanlar. Ulaşım birkaç gün veya hafta sürebilir ve yolculukta titreşim vardır. Herhangi bir bağlantı elemanı gevşek olursa, çözülebilirler.
 • belge mekanik problemler. Motosikletinizin dış durumunu kaydetmeye benzer şekilde, belirli mekanik sorunları da belgelemek gerekir. Bu, taşıyıcının sorumluluğunu ortadan kaldırır ve sizi herhangi bir olası hasardan da korur.
 • Lastikleri Şişirin. Lastikler, motosikletinizin süspansiyon sisteminin bir parçasıdır, taşıma sırasında onu yastıklamak ve korumak için tamamen şişirin.
 • Sızıntıları giderin veya bildirin. Sızıntıları nakliyeciye önceden bildirin, paylaşılması gerekiyorsa motosikletinize veya konteynırdaki diğer kişilere istenmeyen zararlar verebilir.
 • Sigorta zorunlu değil ama öngörülemeyen kazalara karşı içiniz rahat olsun diye tavsiye ediyoruz

Motosikletiniz İçin Güvenli ve Emniyetli Nakliye

World Cargo’daki motosiklet nakliyesi uzmanları, motosikletinizin nakliyesini basit ve kolay bir süreç haline getirecek. Dünya Kargo kampanyaları motosikletiniz için özel yapım sandık servisi bisikletinizin nakliye sırasında güvenli ve güvenli olmasını sağlar. Göndermeye hazır mısınız? Sorularınız için 1-877-232-0204 numaralı telefondan bize ulaşın veya çevrimiçi Başlamak için form! motosiklet nakliye, araç nakliyesi

Sitemap


Yorum yapın