Kargo Takip – Hava Kargo ile nakliye en iyisidir

Kargo Takip işlemleri sayesinde kısa sürede kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz. Kargo sorgula işlemi sonrası kargonuzun ne zaman geleceğini anında öğrenebilirsiniz.

Hava Kargo, uluslararası nakliye yaparken hız sunar

Hava taşımacılığı ile nakliye hızlıdır, bu nedenle zaman önemliyse, bu iyi bir seçenektir. Hızlı teslimat bir faktör olduğunda hava taşımacılığı arkadaşınızdır ve günümüz dünyasında çoğu zaman durum budur. Nakliye yönteminizi seçerken bilmeniz gereken şeyler var.

Yurtiçi ve uluslararası hava taşımacılığı birbirine çok benzer. Birincil fark, uluslararası gönderilerin gümrükten geçmesidir. bizim kontrol edebilirsiniz Gitmeden önce bil uluslararası nakliyenin neleri içerdiğini öğrenmek için makale.

Hava taşımacılığı ile nakliye maliyetini etkileyecek varış yeri, ağırlık ve hacim dahil olmak üzere bir dizi faktör vardır. World Cargo’da, varsayımları ortadan kaldırmanıza yardımcı olabilir ve size bir ÜCRETSİZ TEKLİF.

Hava taşımacılığının tek avantajı hız değildir. Kalkış sıklığı, bekleme olmaması anlamına gelir, olası varış noktalarının çokluğu size küresel erişim sağlar. Bazı durumlarda aynı gün teslimatınız olabilir!

Hava taşımacılığı ile nakliye en iyi seçiminiz mi?

Mallarınızı hava kargo için hazırlarken türbülans, nakliye sırasında kayma ve hava basıncı göz önünde bulundurulmalıdır. Ambalaj malzemesi önemlidir ve ürünlerinizin nakliye sırasında hasar görmemesini sağlamak için ayrıntılara dikkat etmek işe yarayacaktır.

Önce tehlikelerden bahsedelim. Eşyalarını neyden koruyorsun?

 • Ürün hareket ettiğinde veya yetersiz iç ambalaja sahip olduğunda delikler ve aşınmalar.
 • Sıkıştırma – istifleme, şok, titreşim veya bağlama kayışlarının tümü, ürün hasarına neden olabilecek sıkıştırma kuvvetleri oluşturur.
 • Sevkiyat elleçleme – uygun paketleme, içerikleri elleçleme operasyonlarında sık görülen düşme ve darbelerden koruyabilmelidir.

Şimdi tehlikelere karşı korunmak için neler yapabileceğinizi keşfedelim.

World Cargo’da malları her türlü gönderi için hazırlama konusunda uzmanız ve bu konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bununla birlikte, tüm müşterilerimizin kendilerine sunulan seçenekler hakkında iyi bilgilendirilmelerini isteriz.

Oluklu Mukavva Kutular (CFB’ler)

Genellikle karton kutular olarak yanlış etiketlenen CFB’ler, en sık kullanılan nakliye konteynerleridir. Birçok kişi paketin güçlü ve zayıf yönlerinden habersizdir.

 • Bu kaplar, kenarlarda doğal olarak zayıf noktalara sahiptir.
 • Ayrıca zamanla, 6 ay içinde gücünün %50’sine kadar düşebilirler.
 • Nem, bir CFB’yi %90’a kadar zayıflatabilir. CFB’yi tek kullanımlık kaplar olarak düşünmelisiniz.

Go World Cargo ekibi, Air Cargo için paketleme konusunda uzmandır.

Ahşap ambalaj

Hava taşımacılığı ile nakliye sırasında ambalaj olarak ahşabı kullanmak, ürünlerinizin korunmasına yardımcı olabilir ve doğru şekilde yapılırsa nakliyenin hasar görmemesine olanak tanır. İşte ahşap ambalajlamada yapılması ve yapılmaması gerekenler.

 • Ahşap kasalarda her zaman birbirine kenetlenen köşeler kullanın
 • Bağlantı elemanlarını ahşabın uç damarlarına koymayın – bağlantı elemanı direnci, uç damarlarına yerleştirildiğinde %35 oranında azaltılabilir; bunları kabınızın yan veya kenar tanesine yerleştirin
 • Düğümler göründükleri yüzey alanının %30’undan daha büyük olmamalıdır
 • Bağlantı elemanlarını düğümlere yerleştirmeyin
 • Mukavemeti artırmak için her panelde çapraz destekler kullanın

Hava Kargo Paletleri

Paletler genellikle ahşap veya plastikten yapılır ve paketlerin taşınmasını daha verimli hale getirir. Paletlerin kullanılması ayrıca gönderilerin doğrudan temas olmaksızın taşınmasına olanak tanıyarak hasara maruz kalma oranını azaltır. Hava taşımacılığı paletleri hakkında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar.

 • Paletler, fazlalık olmadan gönderileri alabilecek kadar büyük olmalıdır
 • Kırık paletler kullanılmamalıdır.
 • Paketler palete yerleştirilmeden önce çıkıntılı bağlantı elemanları çıkarılmalıdır.
 • Herhangi bir gönderideki paletlerin, ayak kare başına 100 lbs’den fazla zemin taşıma yüküne sahip olması gerekir.
 • Paletinizin nominal kapasitesini bilin; asla aşma.

Bu genel en iyi standartlara uyulması, hava taşımacılığını kullanırken uluslararası gönderilerinizi güvenli ve güvenli tutacaktır.

World Cargo’daki ekip, seçeneklerinizi tartışmak ve size bir ÜCRETSİZ TEKLİF.

Sitemap


Yorum yapın