Kargo Takip – DHL’e En İyi Kurye Alternatifleri

Kargo Takip işlemleri sayesinde kısa sürede kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz. Kargo sorgula işlemi sonrası kargonuzun ne zaman geleceğini anında öğrenebilirsiniz.

DHL, Avrupa’nın ve dünyanın en ünlü şirketlerinden biridir. DHL kısa teslimat süreleri sunsa da acil olmayan gönderiler için pahalı olabilir.

DHL’e daha ucuz alternatif kuryeler bulmayla ilgili kılavuzumuzda daha fazlasını okuyun.

Ne bilmek istiyorsun?

DHL ile paket göndermenin başlıca alternatifleri nelerdir?

Avrupa’da ve uluslararası olarak DHL’e makul alternatif çözümler sunan birçok kurye vardır.

DHL’in uluslararası pazardaki başlıca rakipleri FedEx, GLS ve UPS gibi şirketlerdir.

  • FedEx, DHL’in ana rakibi ve alternatifini temsil eden dünyanın önde gelen lojistik şirketlerinden biridir. ekspres kurye hizmetleri.
  • UPS, özellikle ABD’de DHL’e karşı geçerli bir alternatif sunar. birçok ekspres ve gecelik nakliye çözümü.
  • Kargo şirketi GLS, DHL gibi küresel dağıtıma sahip değildir, ancak daha ucuz alternatifler için DHL kurye hizmetlerine birçok Avrupa rotası.
  • DPD grubu, birçok Avrupa ülkesini ve destinasyonu kapsar ve bir alternatif sunar. düşük maliyetli göndermek için DHL’e çözüm 30 kg’a kadar koliler.
  • Hermes – Evri, Avrupa’da faaliyet gösteren bir kurye şirketidir. uygun fiyatlı hizmetler birçok kişiyle ParselMağazalar toplama veya teslimat için.

DHL’e alternatif olarak tercih edebileceğiniz daha birçok kurye ve lojistik firması bulunmaktadır. Bu nedenle ekibimiz, hangi şirketin sizin için en iyi teklife sahip olduğuna karar vermenize yardımcı olacak bir dizi karşılaştırma hazırladı.

Posta hizmetleri: DHL’e daha ucuz bir alternatif

Özellikle küçük ve acil olmayan gönderiler için DHL’e göre daha ucuz bir gönderi alternatifi, posta hizmetleridir. Ülkeye bağlı olarak, posta hizmetlerinin farklı gönderi çözümleri olabilir, ancak genellikle kuryelerden daha uygun fiyatlı hizmetler.

Posta hizmetleri, yurt içi gönderiler için daha ucuz bir seçenek olsa da, acil paketler veya ağır koliler söz konusu olduğunda DHL’e iyi bir alternatif olmayabilir. Ayrıca, posta hizmetleri her destinasyonda mevcut olmayabilir.

Ulusal posta servisinin Almanyada DHL’e alternatif sunmuyor çünkü Deutsche Post aynı grubun parçasıdır.

İlginizi çekebilir:

DHL gönderi hizmetlerine alternatif seçerken nelere dikkat edilmelidir?

En iyi çözümü seçmek için alternatif seçenekleri DHL ile karşılaştırırken hız, sigorta veya takip gibi farklı faktörleri göz önünde bulundurmanız gerekecektir. En iyi nakliye hizmeti, uygun fiyata daha fazla seçenek içeren hizmet olacaktır.

  • izleme hizmeti: online takip, gönderiyi her an takip etmenizi sağlar. Bu seçenek hizmet fiyatına dahil olmayabilir.
  • nakliye sigortası: Tüm kuryeler fiyata sigorta dahil değildir ve ek bir ücret ödemeniz gerekebilir. Ayrıca, teminat limiti farklı olabilir.
  • Kapıdan kapıya teslimat: tüm hizmetler eve teslim alma ve teslimatı kapsamaz. Bazı kuryeler, alternatif olarak paket dolapları sunar veya kapıdan kapıya hizmet için ek ücret talep edebilir.
  • Teslimat zamanları: çoğu kurye, standart teslimatlarından daha kısa sürelerle ve genellikle daha yüksek maliyetlerle ekspres çözümler sunar. Yüksek oranlardan kaçınmak için, standart teslimatlar için mümkün olan en kısa süreleri sunan kuryeleri aramayı düşünebilirsiniz.

Aşağıda DHL ve rakipleri ile ilgili bazı genel bilgiler bulabilirsiniz.

Eurosender ile en iyi nakliye çözümünü bulun

Kullanımı kolay çevrimiçi aracımız, özel gereksinimlerinize göre en iyi çözümü bulmak için birçok kuryeden gelen yüzlerce teklifi anında karşılaştırır. Sadece birkaç tıklamayla DHL’in en ucuz alternatifine sahip olabilirsiniz, koltuğunuzdan kalkmadan veya düzinelerce kurye çağırmadan. Tek yapmanız gereken formumuza gönderi ölçülerini ve rotayı girmek ve tüm karşılaştırmaları sizin için yapacağız.

Platformumuz, DHL ve diğer kuryeler arasında en iyi ve en ucuz nakliye alternatifini bulmanın en hızlı yoludur.

Sitemap


Yorum yapın