Kargo Takip – Denizyolu Taşımacılığı, Blokajın etkisini hissediyor

Kargo Takip işlemleri sayesinde kısa sürede kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz. Kargo sorgula işlemi sonrası kargonuzun ne zaman geleceğini anında öğrenebilirsiniz.

Pat Whelan’a Fotoğraf Katkısı

Vancouver Limanı’ndan okyanus taşımacılığı ile nakliye yapmak şu anda zorlu bir iştir. İşte nedeni.

Küresel bir salgın, büyük hava olayları ve orman yangınları rollerini oynadı ve şimdi halletmemiz gereken bazı sorunlarımız var. Küresel deniz taşımacılığı bu sorunlardan biridir ve çoğumuzu etkileyecektir. -de Dünya Kargo deniz taşımacılığına geçici çözümler bulmak ve insanların mallarını olmaları gereken yere ulaştırmalarına yardımcı olmak için müşterilerimizle yorulmadan çalışıyoruz.

Bu nasıl oldu?

Çin son zamanlarda birkaç büyük limanda operasyonlarına yeniden başladı. Bu, Vancouver Limanı’na giden trafikte ani bir artışa neden oldu. Mevcut kargo trafiği beklenenin üzerinde %15 arttı. Varıştaki engel, konteyner içeriğini taşımak için operatör eksikliğidir, Drayage Kamyon Şasisi yetersiz.…sonuç, mahsur kalan konteynerlerin birikmiş listesidir. Onları taşımak için bir ekipman sıkıntısı var ve to işleri daha da karmaşıklaştırıyor….boş olan konteynerler ihracat için bekliyor….ancak BC’nin iç kesimlerinden onları yeniden doldurmak için ihracat eksikliği var.

Gördüğümüz şey uluslararası bir mesele. Ciddi birikmiş işler, gemilerin dünya çapında boşaltmak için uzun süre demir atmasına neden olur. Bunun nedenlerinden biri, bir pandemi sırasında değişen tüketici davranışlarıdır. İnsanlar evde kalıp alışverişlerini çevrimiçi yapmaya başlayınca, işletmeler talep oluşturduğunu gördükleri ürünleri stoklamaya başladıkça, çevrimiçi alışverişin yankılanan bir etkisi oldu ve bu da ithalat trafiğini artırdı. Sonra tabiat ana kaosuyla devreye girdi.

Denizyolu Taşımacılığı Vancouver'a gidiyor

Vidor Nordi Mathi’ye Fotoğraf Katkısı

British Columbia Üniversitesi Sauder School of Business’ta doçent olan Werner Antweiler’e göre, “bunu tüketim ve satın alma yöntemlerimizdeki değişikliklere bağlayabiliriz… hepsi pandemiden etkilendi”. Bu, nakliye trafiğinde büyük bir kaymaya neden oldu. Bazı durumlarda ihracat talebi o kadar düşük ki, gemiler limanda boş duruyor.

Tatil sezonu yaklaşırken hepimiz bu birikmiş iş yükünün etkisini hissedebiliriz. Bu sorunu yaratmak için mükemmel bir kesinti fırtınası yaşadık. Büyük hava olayları, orman yangını ve bir pandemi, küresel tedarik zincirindeki kesintilere katkıda bulundu. Kanada hükümeti bunu ele almanın yollarını ararken, çoğumuz sonuçları hissedeceğiz. En az değil, Vancouver’dan okyanus taşımacılığı yoluyla gemi yapmak isteyen insanlar olacak.

Söylemeye gerek yok, Liman Başkanlığındaki yetkiler çözülmesi gereken bir krizle karşı karşıya. Limanları genişletmek için zaten bir plan vardı, şimdi daha fazlasına ihtiyaç var. Vancouver Fraser Liman İdaresi Başkanı ve CEO’su, mevcut planın yakın gelecekte bir genişleme olduğunu söylüyor.

World Cargo’da, her zaman nakliye taşımacılığındaki zorluklara çözüm arıyoruz ve mallarınızı olması gereken yere taşımanıza yardımcı olma fırsatını memnuniyetle karşılıyoruz. biz sunuyoruz Ücretsiz Fiyat Teklifi tam burada.

Sitemap


Yorum yapın