Kargo Takip – Bir Paketi Teslim Alabilir miyim ve

Kargo Takip işlemleri sayesinde kısa sürede kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz. Kargo sorgula işlemi sonrası kargonuzun ne zaman geleceğini anında öğrenebilirsiniz.

İnsanlar genellikle bir ürünü evden alıp başka bir yere teslim etmek için bir kuryeye ihtiyaç duyar. Güvenilir ve hızlı teslimat sağlayabilecek güvenilir bir kurye hizmeti aramak için zaman ayırmanız önemlidir. Bunu yapmak, öğenizin zamanında ve mükemmel durumda ulaşmasını sağlamaya yardımcı olacaktır.

Eurosender’da ihtiyaçlarınıza en uygun ve en uygun fiyatlı kuryeyi hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Geniş bir kurye ağı ile ürünlerinizin hızlı ve özenli bir şekilde teslim edilmesini sağlayabiliriz.

Eurosender ile bir kurye toplama ve teslimat hizmetini nasıl ayarlayacağınız aşağıda açıklanmıştır

Tüm adımlara hızlı erişim:

Kurye toplama ve teslimatı istediğiniz yere nasıl ayarlayacağınıza ilişkin adımlarda size rehberlik edeceğiz:

1. Adım: Alım ve teslimat ülkelerini ve istenen nakliye hizmetini seçin.

Kuryenin bir ürünü evinizden alıp başka bir yere teslim etmesini istediğinizde yapmanız gereken ilk şey Eurosender.com’a gitmektir. bulunduğunuz ülkeyi seçin nakliye ve öğelerinizin olmasını istediğiniz ülke teslim edildi. İstediğiniz hizmeti seçin ve rezervasyon işlemine devam edin.

Adım 2: Gönderinizle ilgili ayrıntıları doldurun.

Bu adımda ağırlık, uzunluk, genişlik ve yükseklik gibi doğru gönderi boyutlarını girmelisiniz. Sağlanan farklı seçenekler arasından tercih ettiğiniz nakliye seçeneğini de seçin. Ek olarak, aynı anda daha fazla paket göndermeniz gerekiyorsa, şimdi “Paket ekle” veya başka bir tercih edilen gönderi türünü tıklamanın tam zamanı.

Tüm sipariş ayrıntılarınızı girmeyi tamamladığınızda “Sonraki adım”a tıklayın.

Rezervasyon sürecinin ikinci adımı - Eurosender

3. Adım: Alım ve teslimat adreslerini girin.

Bu adımda, kuryenin ürünleri nereden alması ve teslim etmesi gerektiğine ilişkin ayrıntıları doldurmanız istenecektir. Yani, gönderenin bulunduğu yerden toplama adresini ve alıcının teslimat adresini girmeniz gerekir. Alım ve teslimat adresi olarak dilediğiniz adresi seçebilirsiniz. Yani bu adresler sizin ev adresiniz, işyeri adresiniz, komşunun yeri veya başkaları olabilir.

Rezervasyon sürecinin üçüncü adımı - Eurosender

4. Adım: Gönderinizi emniyete alın ve esnek kalın!

Eurosender platformu üzerinden gönderi yapmanın avantajı, çoğu gönderinin standart gönderi hizmetiyle koli başına 200 EUR’ya kadar olan temel bir teminatla zaten sigortalanmış olmasıdır. Kuryenin toplamasını istediğiniz öğe daha değerli mi? Ek sigorta satın almayı düşünün!

Paketlerinizi gönderirken sigorta seçmek önemlidir, çünkü paketinizin taşıma sırasında kaybolması, hasar görmesi veya çalınması durumunda sigorta kapsamına girersiniz.

Rezervasyon sürecinin dördüncü adımı - Eurosender

Adım 5: Kuryenin toplaması ve teslim etmesi için ihtiyacınız olan paketin ücretini ödeyin.

Siparişiniz için ödeme yapmak üzere seçebileceğiniz birkaç ödeme yöntemi vardır:

  • Kredi kartları
  • paypal
  • Google Pay
  • Apple Pay
  • banka transferi
  • Kullanıcı kredileri

Rezervasyon sürecinin beşinci adımı - Eurosender

Adım 6: Rezervasyon onayı!

Rezervasyon işlemini başarıyla tamamladıktan sonra, kuryenin gelip eşyalarınızı evinizin rahatlığında alıp başka bir yere teslim edeceğine dair onayınız var. Bu adımda, siparişinizin özetini ve bazı paketleme talimatlarını bulacaksınız! Seçtiğiniz tarihte kuryenin gereksinimlerine göre gönderinizin teslim alınmaya hazır olduğundan emin olmanız gerekir.

Rezervasyon sürecinin altıncı adımı - Eurosender

Toplanıp size teslim edilen bir pakete ihtiyacınız varken neden Eurosender’ı seçmelisiniz?

Eurosender, bir kuryenin bir ürünü alıp başka bir yere teslim etmesi gerektiğinde idealdir, çünkü müşterilerimize istedikleri varış yeri için aralarından seçim yapabilecekleri geniş bir rota seçeneği sunuyoruz. Rakipsiz fiyatlar sunuyoruz ve her türlü nakliye ihtiyacını karşılamamızı sağlayan büyük esneklik sağlıyoruz.

Eurosender, paketinizin güvende olacağını ve zamanında varacağını bilmenin verdiği güvence, güvenlik ve rahatlık sağlar. Eurosender’ı seçerek, bu alanda onlarca yıllık deneyim ve uzmanlığın desteğiyle bilinçli bir karar veriyorsunuz. Şimdi fiyatınızı kontrol edin!

Ek olarak aşağıdakiler hakkında da ilginizi çekebilir:

Toplanıp bana teslim edilen bir pakete ihtiyacım olduğunda SSS

Aynı gün toplanıp teslim edilen bir koliyi alabilir miyim?

Ekspres Servisimiz, Flexi veya Regular plus ile, çoğu küresel rotada acil gönderileriniz için aynı gün kargo teslimi ayarlayabilirsiniz. Mevcut çok çeşitli nakliye hizmetlerinden birini seçin ve rezervasyon işlemi sırasında acil bir teslimat hizmetine ihtiyacınız olduğunda en hızlı teslimat çözümünü seçin.

Uluslararası bir paketin toplanıp teslim edilmesini istiyorum. Mümkün mü?

Evet. Uluslararası paket postamız dünya çapında mevcuttur! Öğelerinizi istediğiniz yere gönderebilirsiniz ve kurye onları doğrudan adresinizden alır. Tek yapmanız gereken paketi hazırlamak ve kuryeyi beklemek. Bu kadar kolay!

Paket takip seçeneği ile toplanıp bana teslim edilen bir pakete ihtiyacım var. Bu bir seçenek mi?

Evet, Eurosender gönderiler için bir takip seçeneği sunar. tamamen ücretsiz. Toplanan paketinizin size teslim edilene kadar takip edilmesini istiyorsanız, Eurosender Yurtiçi ve Yurtdışı takibini kullanabilirsiniz.

Siparişim kargoya verildikten sonra bir koliyi toplayıp farklı bir adrese teslim alabilir miyim?

Ne yazık ki, çoğu durumda, kargo yolda olduğu için siparişiniz gönderildikten sonra teslimat adresini değiştiremezsiniz. Kurye sürücüsü, sahada kimse yoksa paketi teslim etmeye çalıştığında, yakınlarda başka bir teslimat yeri talep edebilirsiniz. Böyle bir durumda, bir arama alabilirsiniz veya talimatları içeren bir notla baş başa kalırsınız.

Bir öğeyi tam olarak bir saatte teslim almak için kuryeye ihtiyacım var. Bu bir seçenek mi?

Çoğu kurye şirketi, genellikle 9 ila 18 saat arasında, tahmini bir toplama (ve teslimat) süresi sağlar. Kesin süre, minibüsün rotasından ve şirket veya sürücüyle ilgili olmayan trafik veya hava koşulları gibi diğer faktörlerden etkilenir.

Büyük bir eşyanın toplanıp bana teslim edilmesine ihtiyacım var. Bu düzenlenebilir mi?

Evet, Eurosender ile her boyutta ürün gönderebilirsiniz. Palet üzerinde, yalnızca sizin ürünleriniz için ayrılmış bir minibüste, paylaşılan bir kamyon yükü veya hatta tam bir kamyon yükü gibi büyük öğeleri gönderirken kullanılacak farklı hizmetler vardır. Büyük eşyaların nakliyesi hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

Sitemap


Yorum yapın