KAR TANESİ LİF MODELİ YAPIMI

Çeyizlik şık ve gösterişli kar tanesi lif modeli yapımı

Lif modelleri içerisine ekleyebileceğiniz çok şık bir lifin yapımını bugün sizlere göstermek istiyorum. Kar tanesi lif modeli görenlerin dikkatini çekecek çok şık bir tasarım olmuş. Lif modelinin yapımını aşağıdaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz.

Çeyizler içerisine ekleyebileceğiniz lif modelleri için sizlere yeni örnekler göstermeye devam ediyorum. Bugün size benim görünce çok beğendiğim bir astasım lif göstermek istedim. Lif modeli için iki renk ip kullanılarak çok şık bir tasarım elde edilmiş. birde aralarda siyah lif ipi ile ince desenler elde edilmiş.

Çeyizlik lif modeli yapımına orta kısımdaki motiflerin yapımı ile başlanmış. Burada 7 tane motif yapılmış. Daha sonra bu motifler birleştirilip kenar kısımdaki dilimler yapılmış. Burada yapılan lif ölçüsü oldukça ideal ama siz dilerseniz kenar kısımdaki dilimlerin sırasını birer sıra arttırıp biraz daha büyük bir dilim elde edebilirsiniz.

Lif modelinin kenar kısımındaki süslemelerde yapılarak lif modeli tamamlanmış. Lif modelinin yapımı çok basit. Videoda verilen anlatımı takip ederseniz sorun yaşamadan kısa sürede bu lif modelini yapabilirsiniz. Bunun dışında farklı lif modellerine göz atmak için daha önce gösterdiğim örneklere de göz atabilirsiniz. Bu örneklerde de detaylı yapım aşamaları yer aldığı için sorun yaşamadan kısa sürede modelleri yapabilirsiniz.

Kar tanesi lif modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu