KAĞITTAN LİMON SÜS YAPMAK

Kağıttan limon süs yapmak isteyenler olabilir. Bu tür çalışmalar ile çeşitli süs çalışmaları yapanlar da olabilir. Onlar için bulduğum bu güzel süs çalışmasında sahte limon yapmak veya yapay limon çiçeği yapmak isteyenler için bulduğum resimli anlatımda nasıl yapmanız gerektiği belirtilmiş.

Köpük karton veya strafordan limon yaparak süs olarak kullanabilirsiniz. Çeşitli süsleme çalışmalarında veya süs çiçeği yapımında bu güzel çalışmayı kullanabilirsiniz.

Anlatımlı olması sayesinde sizde zorlanmadan kısa sürede bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Evinizde bu tür yapay çiçek yapmayı veya yapay meyve süslemeleri yapmayı seviyorsanız, bu çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum.

kagittan-limon-sus-yapmak

source

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Ben Hazal, 19 yaşındayım. Okuyorum ve bu sitede editörlük yapıyorum. Sizlere bulduğum güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmalarının resimli anlatımlarını sunuyorum. Aralarında benim de yapmaya çalıştıklarım var. Umarım beğenirsiniz. Beğendiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KAĞITTAN LİMON SÜS YAPMAK için yorumda bulun

    KAĞITTAN LİMON SÜS YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KAĞITTAN LİMON SÜS YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.