KAĞIT İP İLE YILDIZ HOTER ŞAPKA YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Kağıt ip ile hoter şapka yapımı

Bugün sizlere çok güzle bir aksesuar yapımı göstermek istiyorum. Kağıt iple yıldız hoter şapka yapımı için sizlere detaylı yapım aşamasını gösteren birde video sunacağım. Burayı takip ederek kısa sürede bu harika şapkayı yapabilirsiniz.

Sizlere sık sık farklı alanlarda yapılan örgü işlerini gösteriyorum. Bugün çok şık ve kullanışlı bir örgü şapkanın yapımını göstermek istedim. Bu şapka modeli her yaştan bayan için oldukça uygun bir model. Videoda detaylı yapım aşaması verilen bu şapkayı buradan takip ederseniz dilediğiniz büyüklükte şapkalar yapabilirsiniz.

Yıldız model hoter şapka yapımı için burada kağıt ip kullanılmış. Bu şekilde şapka çok şık olmuş. Tabi dilerseniz başka bir ipte kullanabilirsiniz. Ama şapka yapımında kağıt ip kullanılırsa buradaki gibi hoter şeklinde güzel bir görünüm elde edilsin.

Şapkanın yapımına tepe kısmından başlanmış. Burada önce bir halka yapılmış ve etrafına trabzanlar yapılmış. Daha sonra ise yıldız modelinin yapımına geçilmiş. Yapılan model aslında çok basit. Sadece dikkat edilmesi gereken bazı detaylar var. Videodaki anlatımda bütün detaylara yer verilmiş. Burayı takip ettiğiniz sürece sorun yaşamadan bu güzel şapkayı yapabilirsiniz.

Tığ işi örgü şapka modeli yaz aylarında rahatlıkla kullanabileceğiniz bir aksesuar. Örgü örmeye yeni başlayanlar dahi bu videoyu izlerlerse buradaki gibi harika bir şapka yapılabilir. Renkli ipler ile yapılınca da bu şapka görenlerin dikkatini çekecektir.

Kağıt iple yıldız hoter şapka yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCFhYvl19jsOeA6-LkEe4YvA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KAĞIT İP İLE YILDIZ HOTER ŞAPKA YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için yorumda bulun

    KAĞIT İP İLE YILDIZ HOTER ŞAPKA YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KAĞIT İP İLE YILDIZ HOTER ŞAPKA YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için ilk yorumu yapabilirsin.