İNCİLİ ZİKZAKLAR PATİK MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Tunus işi incili zikzaklar patik modeli yapımı

Kış için çok şık bir patik modeli yapımını sizlere göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamasını videolu anlatım ile vereceğim tunus işi ile yapılmış olan incili zikzaklar patik modeli sizlerinde hoşuna gidecek çok şık bir model.

Patik modellerini buldukça sizlerle paylaşmaya devam ediyorum. Tunus işi ile yapılmış olan farklı patik modellerini daha öncede sizlere göstermiştim. Dilerseniz daha önceki yazılarıma da göz atabilirsiniz. Bunlar dışında şiş örgüsü ile yapılmış olan ve tığ işi ile yapılmış olan patik modellerini de sitemizden bulabilirsiniz.

Tunus işi patik modeli yapımı için patiğin genelinde tek renk mor bir ip tercih edilmiş. Bunun dışında aralarda zikzak modelinin yapımı için beyaz bir ip kullanılmış. Aralarda birde inciler kullanılmış. Bu şeklide patik modeli çok şık olmuş.

Patiğin yapımı oldukça basit. Tunus işi bilmeyenler dahi buradaki anlatımı takip ederek bu güzel patiği yapabilir. Burada tunus işinin en basit modeli kullanılmış ve patik düz bir şekilde örülmüş. Burada patiğe farklı bir hava katan ise beyaz ip ile yapılan zikzaklar ve inciler olmuş.

Patiğin yapımı için 24 zincir çekilmiş ve üzerine tunus işi tekniği yapılarak patik modeline başlanmış. Patik modelinin büyüklüğünde değişiklikler yapmak istiyorsanız videodaki anlatımı takip edip detayları öğrenebilirsiniz.

İncili zikzaklar patik modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCsuaf6BIdhx39bpgko0W27g

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. İNCİLİ ZİKZAKLAR PATİK MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için yorumda bulun

    İNCİLİ ZİKZAKLAR PATİK MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İNCİLİ ZİKZAKLAR PATİK MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için ilk yorumu yapabilirsin.