İNCE HOBİ ÇUBUĞUNDAN BİLEKLİK YAPMAK

ince-hobi-cubugundan-bileklik-yapmak

İnce hobi çubuğundan bileklik yapmak için bulduğum bu güzel çalışmayı çok kısa sürede eğlenerek sizde yapabilirsiniz. Boya ile altın sarısı veya gümüş renklerinde tahta çubukları boyayabilirsiniz.

Esnetme işlemini yine bardakla yapmayı unutmayın. Resimli anlatımda ne yapmanız gerektiği harfiyen verilmiş. Aşamaları geçerek sizde ince hobi çubuğuyla bileklik yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz.

Bu tür takı çalışmalarını çokça yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri ince tahta çubukla bileklik yapmak için anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Ben Hazal, 19 yaşındayım. Okuyorum ve bu sitede editörlük yapıyorum. Sizlere bulduğum güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmalarının resimli anlatımlarını sunuyorum. Aralarında benim de yapmaya çalıştıklarım var. Umarım beğenirsiniz. Beğendiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. İNCE HOBİ ÇUBUĞUNDAN BİLEKLİK YAPMAK için yorumda bulun

    İNCE HOBİ ÇUBUĞUNDAN BİLEKLİK YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İNCE HOBİ ÇUBUĞUNDAN BİLEKLİK YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.