İkizler burcu 2019’da bu günlerde sağlınıza dikkat edin!

İkizler burcu 2019 yılında sıhhatinize kesinlikle dikkat edin.13-14 Şubat’ta bağışıklık sisteminize gereken ihtimamı gestermeyi unutmayın. Boğaz, ses telleri, boyun bölgeniz çabuk tutulabilir yahut bu alanlarda enfeksiyonel rahatsızlıklara açık olabilirsiniz.

20 Nisan’dan sonra sıhhatinize dikkate etmeniz gereken bir periyot. İsteksizliğiniz artabilir. Boğaz, tiroit bezleri, ses telleriniz hassas olabilir. Üşütmeyeve nezleye yakalanma olasılığınız yüksek görünüyor

15 Mayıs ve sonrasında ay sonuna kadar berbat alışkanlıklarınızdan kurtulmak ve ruhunuzla bütünleşmek isteyeceksiniz. Bu manada farkındalığınız 18 Mayıs’ta yüksek olacak.

18 Mayıs’ta oluşan Dolunay, sıhhatle ilgili mevzuları tetikleyecek. Bu alanlarda iniş çıkışlar, duygusal temalar oluşabilir. Bu alanlarda iniş çıkışlar, duygusal temalar oluşabilir. Seyahatlerde ve dış ortamlarda sıhhatinize gereken itinası gösterin.

28 Ekim’de oluşan Yeni Ay’la birlikte sıhhatiniz ve günlük sisteminizle ilgili değerli adımlarınızı devreye sokabilirsiniz.

5 Kasım’da gücünüzü âlâ denetim etmelisiniz. Spor yapıyorsanız sakatlanmalara karşı, riskli işleriniz varsa güç çekişmelerine karşı hazırlıklı olun.

19 Kasım itibariyle sağlınıza ve günlük nizamınıza gücünüzü harcayacaksınız. Çok çalışmaktan kaynaklı olarak bu devirde sıhhatinizi ihmal etmeyin.

(Elele mecmuası Hande Kazanova Astroloji 2019 kitabından alıntıdır)

İkizler 2019 burç yorumu münasebetlerle büyüme vakti
Ünlülerin astroloğu Kelly Fox’tan 2019 burç yorumları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu