İKİ ŞİŞLE SU YOLU PATİK MODELİ YAPIMI

Şiş örgüsü su yolu bayan patik modeli yapımı

Bayanlar için yapılmış çok şık bir patik modelinin yapımını bugün sizlere göstermek istiyorum. Şiş örgüsünde en çok kullanılan model olan su yolu örneği ile yapılan bu patik modeli çeyizler içerisinde de çok şık duracaktır. Şiş örgüsü su yolu patik modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

Patik modelleri için bugün size şiş örgüsü ile yapılmış bir örnek göstereceğim. Daha önce sizlere şiş örgüsünden, tığ işinden ve tunus işinden yapılmış olan modeller gösterdim. Bütün bu örnekleri inceleyerek çeyizleriniz için şık ve gösterişli modeller hazırlayabilirsiniz. Bunun yanında el işi yapıp satanlar için de bu patik modelleri çok işinize yarayacaktır. Ürün çeşitliliğinizi arttırarak daha fazla gelir elde edebilirsiniz.

Su yolu patik modeli yapımı için burada tiftik ipi kullanılmış. Bu ip iki kat haline getirilip patik örülmüş. Ama elinizde patik ipi varsa bu patiği yaparken ilmek sayınızı 6 ilmek arttırmanız gerekir. Burada 37-38 numara ayak için patik modeli yapılmış. Videoda verilen anlatım detaylarına dikkat ederek dilediğiniz büyüklükte patikler yapabilirsiniz.

Patik modeli şiş örgüsüne yeni başlayanların dahi kolaylıkla yapabileceği bir model. Video içerisinde her bir detay dikkatli bir şekilde açıklanmış. Bu sayede zorlanmadan model yapımını öğrenebilirsiniz. Çeyizleriniz için kolay ama şık bir patik modeli arıyorsanız bu modele göz atabilirsiniz.

Şiş örgüsü su yolu patik modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCZ9NaP532icGVk01SGMaCvQ

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. İKİ ŞİŞLE SU YOLU PATİK MODELİ YAPIMI için yorumda bulun

    İKİ ŞİŞLE SU YOLU PATİK MODELİ YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İKİ ŞİŞLE SU YOLU PATİK MODELİ YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.