İKİ ŞİŞLE FISTIKLI AJUR PATİK MODELİ YAPIMI

İki şiş dikişsiz bayan patik modeli yapımı

Çeyizleri için hazırlık yapanlara bugün çok şık üzerindeki fıstık modeli ve inci boncukları ile dikkat çeken iki şiş dikişsiz bayan patik modeli yapımı göstermek istiyorum. Bu patik modelinin detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz.

Patik modelleri için sizlere yeni örnekler bulmaya devam ediyorum. Bugün şiş örgüsünden yapılmış bir patik modeli göstereceğim. Bu modelin detaylı yapım aşamasını aşağıda yer alsa da şiş örgüsünü yapmayı bilmeyenler daha önce gösterdiğim patik modellerine göz atmalılar. Bunun dışında tunus işinden yapılmış olan modellerde yer almakta. Bunlara da göz atarak farklı modellerin yapımını öğrenebilirsiniz.

Ajurlu fıstıklı bayan patik modeli yapımı için yeşil renkte bir patik ipi kullanılmış. Şiş olarak ise 3 numara şiş ile örülmüş. Birde ön kısımdaki süslemeleri yapmak için ise inci boncuklar kullanılmış. Dilerseniz boncuk kullanmadan sade olarak da örebilirsiniz.

Burada yapılan bayan patiği 39 40 numara ayağa uygun olarak yapılmış. Videodaki anlatımı takip ederek daha küçük bir patik modeli de yapabilirsiniz.

Patik modeli yapılırken önce taban kısmını olduğu bir parça yapılıyor. Dikişsiz bir patik modeli yapıldığı için biraz farklı bir teknik uygulanıyor. Patiğin ön kısmındaki ajurlu fıstıklı bölüm sonradan yapılıyor. Patiğin yapım detaylarını mutlaka aşağıda verilen videolu anlatımdan mutlaka takip edin.

İki şiş dikişsiz bayan patik modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCZ9NaP532icGVk01SGMaCvQ

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. İKİ ŞİŞLE FISTIKLI AJUR PATİK MODELİ YAPIMI için yorumda bulun

    İKİ ŞİŞLE FISTIKLI AJUR PATİK MODELİ YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İKİ ŞİŞLE FISTIKLI AJUR PATİK MODELİ YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.