İKİ ŞİŞ FARE DİŞİ MODELİ İLE BEBEK BOT PATİĞİ YAPIMI

Fare dişi modeli ile bebekler için bot patik modeli yapımı

Bebekler için yapılmış çok tatlı bir patiğin detaylı yapım aşamasını bugün sizlere göstermek istiyorum. Fare dişi bebek bot patik modeli görenlerin dikkatini çekecek çok şık bir tasarım olmuş. Bu patiğin detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz.

Patik modelleri için bugün bebeklere göre yapılmış bir örnek göstermek istiyorum. Bu patik modeli aslında bilek kısmından uzatılarak bot şeklinde yapılmış ve çok hoş olmuş. Özellikle kız bebekler için bu tasarım elbiseler ile çok güzel olacaktır. Bu patiği dilerseniz bot şeklinde yapmayıp daha kısa da yapabilirsiniz. Bu şekilde de çok güzel olacaktır. Video içerisinde patiğin yapım detayları açıklandığı için dilediğiniz büyüklük için bu patiği yapabilirsiniz.

İki şiş bebek bot patik modeli yapımı için beyaz, kırmızı ve yeşil renkte örgü ipi kullanılmış. Dilerseniz tek renk ile de yapabilirsiniz. Burada 1-1,5 yaş için bir patik modeli yapılmış.

Patik modeli yapımına bilek kısmından başlanmış. Burada fare dişi modeli yapılmış. Patiğin ayak kısmına gelen yerde ise haroşa örgü yapılmış. En son ise patiğin taban kısmı yapılıp patik modeli tamamlanmış.

Bu patik modelini yaparken dikkat edeceğiniz detay bilekteki fare dişi modelinin yapımı. Buranın yapımı çok güzel bir şekilde açıklandığı için buradan öğrenip dilerseniz bu patiği tamamlayacak bir yelek veya hırka da yapabilirsiniz. Bu şekilde güzel bir hediyelik hazırlayabilirsiniz.

Fare dişi bebek bot patik modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCZ9NaP532icGVk01SGMaCvQ

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. İKİ ŞİŞ FARE DİŞİ MODELİ İLE BEBEK BOT PATİĞİ YAPIMI için yorumda bulun

    İKİ ŞİŞ FARE DİŞİ MODELİ İLE BEBEK BOT PATİĞİ YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İKİ ŞİŞ FARE DİŞİ MODELİ İLE BEBEK BOT PATİĞİ YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.