İKİ RENKLİ TUNUS İŞİ PATİK MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Çeyizlik tunus işi patik yapımı

Çeyiz hazırlıkları yapanlar için bugün yine çok şık bir tunus işi patik modeli yapımı göstermek istiyorum. Düğün mevsimi yaklaşırken farklı patik modellerinin yapımını sizlere göstereceğim. Çeyiz hazırlıkları yapanlar bu modellere göz atabilir. Bu modelin detaylı yapım aşamasını da videolu anlatım ile sizlere göstereceğim.

Tunus işi patik modellerini ben çok seviyorum. Tunus işini yapmayı öğrendiğiniz zaman bu patik modellerini kısa sürede yapabiliyorsunuz. Tunus işi ile oldukça farklı şık patik modelleri yapılabiliyor. Çeyizler içerisine fazlaca patik modeli eklemek istiyorsanız şiş ve tığ ile yapılmış olan patik modellerini yanı sıra tunus işi ile yapılmış olan patik modelleri de ekleyebilirsiniz. Ayrıca tunus işinin yapımı daha kolay olduğu için kısa sürede istediğiniz sayıda patik yapabilirsiniz.

Burada yapılan çeyizlik patik modeli için bir yeşil bir de beyaz patik ipi kullanılmış. Yeşil ip ile patiğin tamamı yapılırken içerisindeki model süslemeleri için beyaz ip kullanılmış.

Videodaki anlatımda patiğin yapımı ile ilgili tüm detaylar açıklanmış. Tunus işi yapmayı bilmeyenler dahi bu videoyu izleyerek patiğin yapımını öğrenebilir.

Burada gösterdiğim tunus işi patik modeli dışında internet sitemizde şiş örgüsü ile yapılmış olan ve tığ ile yapılmış olan farklı patik modelleri de yer almakta. Bunlara da göz atabilirsiniz. İlerleyen günlerde de çeyizler içerisine ekleyeceğiniz yine farklı patik modellerini sizlere göstereceğim.

Tunus işi iki renkli patik modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCsuaf6BIdhx39bpgko0W27g

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu