HOBİ ÇUBUKLARINDAN BİLEKLİK YAPMAK

hobi-cubuklarindan-bileklik-yapmak

Hobi çubuklarından bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel ve basit örnek sayesinde sizde nasıl yapıldığını az çok kavrayabileceksiniz. Benzer çalışmaları buldukça paylaşmaya devam edeceğim.

Hobi çubuğundan bileklik yapmak için onu önce bükmeniz gerekiyor. Bükme işlemini de çubuk tahta olduğu için ve nazik olduğu için kırmadan yapmanız gerekiyor.

Bu işlemi de bardak sayesinde yapabilir ve tahta çubuğa istediğiniz şekli verebilirsiniz. Hobi çubuğundan bileklik yapmak veya dondurma çubuklarından bileklik yapmak için bu güzel örnekten yararlanmanızı öneriyorum. Şimdi sizleri çalışma ile baş başa bırakıyorum. Umarım beğenirsiniz. Kolay gelsin.

source

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Ben Hazal, 19 yaşındayım. Okuyorum ve bu sitede editörlük yapıyorum. Sizlere bulduğum güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmalarının resimli anlatımlarını sunuyorum. Aralarında benim de yapmaya çalıştıklarım var. Umarım beğenirsiniz. Beğendiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. HOBİ ÇUBUKLARINDAN BİLEKLİK YAPMAK için yorumda bulun

    HOBİ ÇUBUKLARINDAN BİLEKLİK YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak HOBİ ÇUBUKLARINDAN BİLEKLİK YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.