HASIR KALP LİF YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Çeyizler için şık ve gösterişli hasır kalp lif modeli yapımı

Çeyiz hazırlıkları yapanlar için bugün çok şık ve gösterişli bir lif modeli yapımı göstermek istiyorum. Hasır kalp lif modeli çeyizler içerisinde dikkatleri çekecek olan harika bir model. Bu lifin detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videodan takip edebilirsiniz.

Bugün görünce çok beğendiğim bir lif modelini sizlerle paylaşmak istedim. Bu lif modeli çeyizler içerisinde göz dolduracak görenlerin çok beğeneceği bir model. Ayrıca lif modeli yapıp satanlarda mutlaka bu lif modelinin yapımına göz atmalılar. Çünkü bu lif modeli oldukça fazla istek alacak olan harika bir model.

Çeyizlik hasır kalp lif modeli videoyu anlatan tarafından tasarlanmış olan bir model. Kalp şeklinde yapılan lif modelinin bir bölümünde hasır şeklinde bir model yapılmış. Bu şekilde çok şık bir görünüm elde edilmiş.

Lif modelinin yapımı için burada gri ve pembe lif ipleri tercih edilmiş. Birbirine uyumlu iki renkte ip seçerek bu lif modelini yapabilirsiniz. Lifin yapımında aslında en basit lif modeli tekniği yıldız tekniği kullanılmış.

Tığ işi lif modeli yapımı için iki tane parça yapılmış. Daha sonra hasır şeklinin verilmesi için bu iki parça birleştirilmiş. Burada kalbin bir bölümü yapılmış ve uç kısmı için ince uzun çubuklar yapılmış. Daha sonra ise bu parçalar birleştirilmiş ve lif modeli tamamlanmış.

Hasır kalp lif modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCnXbkvfkHqz31UK53KZ2asQ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu