GÜL DESENLİ TUNUS İŞİ ÇARIK PATİK YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Tunus işi çarık model çeyizlik patik modeli yapımı

Çeyiz hazırlıkları yapanlar için bugün çok şık gül desenli tunus işi çarık patik modeli yapımı göstermek istiyorum. Bu çarık patiğin detaylı yapım aşamasını videolu anlatım olarak aşağıda sizlere vereceğim.

Çeyiz hazırlıkları yapanlar çeyizleri içerisine şiş örgüsü ve tığ örgüsü ile yapılmış olan patik modellerini ekleyebilirler. Bunlara alternatif olarak da tunus işi ile yapılmış olan farklı patik modellerini de ekleyebilirler.

Ben daha önce sizlere farklı tunus işi patik modelleri göstermiştim. Bu patikleri inceleyerek yeni modelleri öğrenebilir çeyizleriniz içerisine koyacağınız patiklerde çeşitliliği arttırabilirsiniz.

Bugün sizlere göstermek istediğim çeyizlik patik modeli tunus işi ile yapılan içerisine gül desenin eklendiği bir model. Patiğin yapımına patiğin üst kısmındaki bölümden başlanıyor daha sonra sanki bir üçgen görünümünde patik modeli devam ederek ilerleniyor. Patiğin yan kısımları da yapıldıktan sonra en son tabanı da yapılıp patik tamamlanıyor.

Patik bu şekilde tunus işi ile tamamlandıktan sonra beyaz ip yardımı ile kenar kısımlardan farklı bir şekilde dikilerek çarık patik modeli tamamlanıyor. Patiğin yapımı baştan sona kadar video içerisinde çok güzel bir şekilde açıklanmış. Burayı takip ederseniz sorun yaşamadan patiği tamamlayabilirsiniz.

Patiğin her iki yan tarafına gül deseni eklendiği için bu şekilde daha şık bir görünüm oluşmuş. Dilerseniz siz sadece üst kısma bu gül modelini ekleyebilirsiniz.

Gül desenli tunus işi çarık patik modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCsuaf6BIdhx39bpgko0W27g/videos

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu