FİRUZE KIZ ÇOCUK ETEK MODELİ YAPIMI

Şiş örgüsü ile kız çocuk etek modeli yapımı

Kız çocuklar için yapılmış çok şık bir etek modelini bugün sizlere göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamasını videolu anlatım ile vereceğim firuze kız çocuk etek modeli görenlerin dikkatini çekecek çok şık bir tasarım olmuş. Eteğin yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

Kız çocuklar için yapılmış olan kazak, hırka, yelek, ceket, atkı, bere ve patik gibi örgü işlerini sık sık sizlerle paylaşıyorum. Bugün ise sizlere çok güzel bir etek modeli göstermek istedim. Ben örgü işinden yapılmış olan etek modellerini kız çocuklarına çok yakıştırıyorum. Bu örneği de görünce çok beğendim ve sizlerle paylaşmak istedim.

Şiş örgüsü etek modeli yapımı için burada Kartopu Baby one markalı ipten çok güzel bir yeşil kullanılmış. İpin renk numarası video içerisinde verilmiş. Şiş olarak ise 3 numara misinalı şiş kullanılmış. Burada yapılan etek modeli 1 yaş için oldukça ideal ama siz daha büyük bir etek yapmak isterseniz video içerisinde ölçü konusunda detaylı bilgi verilmiş. Burayı takip ederek etek boyutunu büyültebilirsiniz.

Eteğin yapımına bel kısmından başlanmış. Öncelikle burada düz bir örgü yapılmış. Belirli bir sıra düz örgü yapılmış. Daha sonra model yapımına geçilmiş. Burada dilimler oluşturuluyor. Bu dilimlerin sayısı arttırılıp etek modeli büyültülebilir. Etek modeli yapımını videodan takip ettiğiniz zaman sorun yaşamadan kısa sürede bu eteği yapıp kullanıma hazırlayabilirsiniz.

Firuze kız çocuk eteği yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCFhYvl19jsOeA6-LkEe4YvA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. FİRUZE KIZ ÇOCUK ETEK MODELİ YAPIMI için yorumda bulun

    FİRUZE KIZ ÇOCUK ETEK MODELİ YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak FİRUZE KIZ ÇOCUK ETEK MODELİ YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.