FIRFIRLI PUF LİF YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Çeyizlik fırfırlı puf lif modeli yapımı

Yeni lif modellerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Bugün sizlere fırfırlı puf lif modeli yapımını göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamasını videolu anlatım ile vereceğim bu lif modeli kısa sürede yapıp tamamlayabileceğiniz bir model.

Çeyiz hazırlıkları yapanlar için daha önce farklı çeyizlik lif modellerinin yapımını göstermiştim. Değişik lif modellerinin yapımını öğrenmek istiyorsanız daha önceki yazılarıma göz atabilirsiniz. Bu yazılar içerisinden çeyizleriniz için uygun, şık ve kolay modelleri bulabilirsiniz.

Bugün sizlere çeyizlik lif modeli olarak fırfırlı bir lif modeli göstermek istiyorum. Lif modelinin görünüşü kat katlı olarak görünse de aslında lif modeli oldukça basit bir şekilde trabzanlar yapılarak oluşturuluyor. Burada video içerisinde modelin yapımı ile ilgili tüm detaylar açıklanmış burayı takip ederseniz sorun yaşamadan bu lifi yapabilirsiniz.

Lif modelinin yapımında basit tığ işi teknikleri kullanılıyor. Trabzanlar yapılarak ilerlenen modelde dikkat edilmesi gereken bazı detaylar var. Bu detaylara video içerisinde çok güzel bir şekilde yer verilmiş. Lifin yapım aşaması baştan sona kadar detaylı bir şekilde açıklandığı için tığ işini yeni yapmaya başlayanlar dahi videodaki anlatımı takip ederek bu lif modelini yapabilir.

Çeyizlik lif modelleri için ilerleyen günlerde sizlere yeni modelleri göstermeye devam edeceğim. Buradaki modelleri takip ederek harika bir çeyiz hazırlayabilirsiniz.

Fırfırlı puf lif yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCsuaf6BIdhx39bpgko0W27g

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu