EV ŞEKLİNDE ÇOKLU USB KUTUSU YAPMAK

Ev şeklinde çoklu usb kutusu yapmak için bulduğum bu güzel çalışmayı sizde yapmayı düşünebilirsiniz. Evde kolay yapılan çalışmaları buldukça paylaşıyorum.

Bu yazımda paylaştığım çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Hem yapımı kolay hem de USB kutusunu eğlenceli hale getirmiş oluyorsunuz.

Ahşap tahtadan usb kutusu yapmak için paylaştığım örnek çalışma da aşama aşama nasıl yapacağınız gösterilmemiş. Ancak ahşap oyma sanatı ile ev şeklinde kestiğiniz veya oyduğunuz tahtayı ev şekline dönüştürebilirsiniz.

Daha sonra boyadıktan sonra ev şeklinde usb kutusuna sahip olmuş oluyorsunuz. Ev şeklinde çoklu usb kutusu yaparak herkesi şaşırtabilir veya bu tür çalışmaları fazlaca değişik renklerde yapıp satabilirsiniz.

Şimdi sizleri örnek çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

ev-seklinde-coklu-usb-kutusu-yapmak

source

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Ben Hazal, 19 yaşındayım. Okuyorum ve bu sitede editörlük yapıyorum. Sizlere bulduğum güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmalarının resimli anlatımlarını sunuyorum. Aralarında benim de yapmaya çalıştıklarım var. Umarım beğenirsiniz. Beğendiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. EV ŞEKLİNDE ÇOKLU USB KUTUSU YAPMAK için yorumda bulun

    EV ŞEKLİNDE ÇOKLU USB KUTUSU YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak EV ŞEKLİNDE ÇOKLU USB KUTUSU YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.