ESKİ DANTELLERLE BAHÇE YOLU TAŞ DESENİ YAPMAK

Eski dantellerle bahçe yolu taş deseni yapmak için paylaştığım bu güzel değerlendirme çalışmasını belki yapmak isteyebilirsiniz.

Fazla kişinin yapacağını düşünmüyorum. Ancak bu tür çalışmayı bahçe yolu yapmak için taş kalıplar hazırlayan kişiler belki yapabilirler.

Yaparken zorlanmayacağınız çalışmalardan birisi olduğunu söylemek isterim. Eski dantel değerlendirme çalışması olarak taş kalıpların üstünde motif yapabilirsiniz.

Bu tür çalışmalarla eski dantellerden oluşacak izli taşları bahçeye yol olarak kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel değerlendirme çalışmasının örneği ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

eski-dantellerle-bahce-yolu-tas-deseni-yapmak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Ben Hazal, 19 yaşındayım. Okuyorum ve bu sitede editörlük yapıyorum. Sizlere bulduğum güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmalarının resimli anlatımlarını sunuyorum. Aralarında benim de yapmaya çalıştıklarım var. Umarım beğenirsiniz. Beğendiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ESKİ DANTELLERLE BAHÇE YOLU TAŞ DESENİ YAPMAK için yorumda bulun

    ESKİ DANTELLERLE BAHÇE YOLU TAŞ DESENİ YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ESKİ DANTELLERLE BAHÇE YOLU TAŞ DESENİ YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.