ESKİ ÇORAPTAN OYUNCAK TAVŞAN YAPMAK

Eski çoraptan oyuncak tavşan yapmak için paylaştığım bu güzel ve sevimli çalışmayı sizde evinizde uygulayabilirsiniz. Evinizde atmaya kıyamadığınız çoraplarınız varsa onları oyuncaklara dönüştürebilirsiniz.

Çoraptan oyuncak nasıl yapılır? demeyin. Çünkü yapılıyor. Altta paylaştığım çalışma da kare kare ne yapmanız gerektiği gösterilmiş.

Adımları uygulayarak sizde çok güzel çorap oyuncaklar yapabilirsiniz. Kolay yapılan oyuncak çalışmalarını sitemizde bolca bulabilirsiniz.

Anlatımlı çorap oyuncak çalışmasında takıldığınız bir konu olursa, yorum yazın. Şimdi sizleri bu sevimli ve güzel oyuncak çalışmasının detaylı resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

eski-coraptan-tavsan-oyuncak-yapmak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Ben Hazal, 19 yaşındayım. Okuyorum ve bu sitede editörlük yapıyorum. Sizlere bulduğum güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmalarının resimli anlatımlarını sunuyorum. Aralarında benim de yapmaya çalıştıklarım var. Umarım beğenirsiniz. Beğendiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ESKİ ÇORAPTAN OYUNCAK TAVŞAN YAPMAK için yorumda bulun

    ESKİ ÇORAPTAN OYUNCAK TAVŞAN YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ESKİ ÇORAPTAN OYUNCAK TAVŞAN YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.